top of page

Cesty radosti, lásky a štěstí

Inspirativní příběhy a myšlenky, co vám pomohou najít štěstí v každém dni

200 stran, paperback, 206,- Kč

Pokud se rozhodneme, můžeme proměnit každý všední den v bohatou oslavu Života, která nekončí s ranním svítáním, ale pokračuje v povznesené náladě jako dlouhatánské prázdniny bez konce.

 

Věřím, že vám tato kniha vykouzlí úsměv na tváři i na duši a vnese inspiraci do vašeho každodenního života. Je poskládaná z příběhů nasbíraných na mých cestách, z obyčejných momentů, které ve mně probudily inspiraci prostým, ale věčným odkazem, na který bychom nikdy neměli zapomínat, a to, že největší bohatství se skrývá v nejobyčejnějších věcech, co máme v každém okamžiku přímo před očima. Stačí ty oči doopravdy otevřít. Jednotlivé příběhy, stejně jako zvýrazněné odstavce inspirativních myšlenek, můžete číst i na přeskáčku. Stačí knihu otevřít na libovolné straně, přečíst si zvýrazněnou část a dostanete odpověď nebo povzbuzení, které právě potřebujete, a co vás inspiruje k tomu zůstat napojení na cestu srdce.

cesty malé foto.jpg

"Největší bohatství se ukrývá v nejobyčejnějších věcech. A ty máme v každém okamžiku přímo před očima. Stačí ty oči doopravdy otevřít."

 Objednané a zaplacené knihy jsou odesílány během pár dní Českou poštou a doporučeně
+ poštovné Česko 89,- Kč/Slovensko 200,- Kč
poštovné zdarma u objednávek nad 500,- Kč
Platba kartou nebo převodem

bottom of page