20191207_132711(1).jpg

VÍTEJTE V YAKSHALANDU

muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka-3d.jpg
muzes-vse-2-3d.jpg
jsi-bez-hranic-3d.jpg

DOSTANETE V KNIHKUPECTVÍ

Yakshaland

... hravý, zdravý, plný svět ve svobodě mysli, těla i duše, kterým se můžete inspirovat na stránkách mých knih

... je to místo, kde se tvoří fantazií, kde je život hrou, ať svítí slunce nebo bouří, kde pohyb a jídlo, co nechává energii proudit a otevírá mysl jsou základem, kde dělat, co ze srdce baví, hodně se smát a někdy i brečet je přirozeností... kde potřebu učit se nové a objevovat vyvažuje čas na relax a prosté bytí... kde je dostatek všeho, co je právě třeba...

... tuhle Zemi máme každý v sobě... začíná tam, když si uvědomíme, že každou myšlenkou, pohybem, akcí nebo neakcí tvoříme náš svět, dobrou nebo špatnou náladu, naplnění, také zdraví... co se děje venku, to neovlivníme, ale ovlivníme, jak použijeme veškerou energii... na tvoření, učení se nového, snění a rozvíjení toho, co si ze srdce přejeme a má smysl pro všechny

20190601_193004.jpg

SVĚT MLUVÍ, NÁDHERNĚ, POETICKY, ALE KDYŽ MOC MYSLÍŠ, MÍJÍŠ JEHO POEZII

Yakshamanismus

... můj táta před mnoha lety prohlásil, že se stejně jednou budu živit "tím šamanismu a žít v maringotce". Tehdy mě ještě živilo navrhování oblečení pro vlastní značku. Bylo to z jeho úst velmi překvapivé proroctví, které se méně překvapivě začíná plnit. Pojem Yakshamanismus vymyslela moje sestřenice, když si ze mě a mých knih dělala jednou v dobrém legraci. Maringotku sice ještě nemám, ale vlastně žiju docela kočovným životem a ten šamanismus a jemu podobné mě zajímal odjakživa. Ne že bych se věnovala nějakému konkrétnímu směru, právě naopak. Ze všech konkrétních směrů si beru kousky, které se mnou rezonují, ať je to jóga, ajurvéda, různé filosofie a duchovní směry, kořením to kontrasty, tím, na co sama přicházím, přidávám velkou dávku nadhledu, humoru, pohody a ono to funguje. A právě tahle svoboda je základní esencí mých knih, kterými si ze srdce přeji vybídnout k tomu vařit si vlastní mix podle svých potřeb a chutí. To je totiž ta nejlepší cesta ke štěstí i ke zdraví, strategie, dieta, filosofie. Principy jsou stejné, ale každý z nás je originálem a tak je výběr ingrediencí pro náš naplněný život na nás.

20190521_142201.jpg

ZPOMAL A ZJEDNODUŠ SVŮJ ŽIVOT, ZAČNEŠ ŽÍT NA MAXIMUM

Pár základních ingrediencí "Yakshamanismu"

... nenuťte se do ničeho, co s vámi vnitřně nerezonuje. Co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro vás a naopak. Nebaví vás meditovat určitým způsobem? Vymyslete si svůj! Baví vás pít kávu o půlnoci, i když někdo tvrdí, že to není zdravé? Pro vás je, když vás to baví.

... experimentujte, zkoušejte, ochutnávejte, tak rozšíříte své hranice, poznáte lépe sami sebe.

... neberte to moc vážně. Má to být hra, cesta k sobě, život, dobrodružství, legrace. Všechno jídlo nemusí být bio. Něco nefunguje? Zkuste něco nového! Hlavně se z toho nepo... Je to hra. Pořád. I když se to nezdá.

... když se chce, všechno jde. Je na nás rozpouštět v sobě limity a tvořit si příležitosti nezávisle na tom, co se děje okolo.

... bořte rutinu. Vynechte cvičení, dejte si něco nezdravého. I to nejlepší a nejdzravější, nejzamilovanější chování se může stát stereotypem, nudou. A nuda ke zdraví ani štěstí nevede.

... ne mozkem, ale srdcem. Netřeba si lámat hlavu, to bolí a zdržuje, vše je "vymyšlené". Stačí se uvolnit a naslouchat hlasu srdce.

... užijte si na maximum každý moment, aniž by jste se snažili o to, aby byl dokonalý. On už je.

A jak funguje Yakshamanismus v praxi, se dočtete na stránkách mých knih. Kéž jsou podnětnou zábavnou inspirací na vaše objevné cesty kouzelným životem,

s láskou, Katy