top of page
Vyhledat

Slow blog

Aktualizováno: 3. 10. 2022


Ani jsem se nenadála a je tady podzim a já koukám, že poslední příspěvek na tomto "novém blogu" je z července, dokonce z jeho začátku. Už je to tak, blogy nejsou mou silnou stránkou. Vyzkoušela jsem si to několikrát.


Psát knihy mě ze srdce baví. Psát a inspirovat druhé k tomu, aby dělali jen to, co vychází ze srdce jim, protože to děláme každý dobře. Člověk, aby mohl dělat tu svou věc dobře, nemá dělit svou energii do mnoha směrů, to pak nemá prostor na vše. Je to jasné. Jednoduché. A přece... nám to někdy nedá a necháme se přemluvit, sami sebou většinou, k odbočkám na cestě.


Zůstanu tedy u těch knih a příspěvků na sítích. Koho si má slova najít mají, k tomu se dostanou. Blog tady zatím nechám. Kdo ví, třeba ještě přijde jeho čas. Zatím aspoň občas... Ale rozhodně to, co si mé srdce a duše přejí říct a předat, najdete ze srdce napsané a otisklé na každé stránce každé mých knih.

Zatím tady na malém kouzelném e-shopu žijí pohromadě dvě. Dvě moje další děti, které jsou mi obzvlášť milé. Všechno je energie, jak víme a nepopřeme to vůbec na ničem. A ti z nás, co jsou silně vnímaví, třeba i na tom, jaký proces za sebou mají stránky knih. Jestli prošly rukama mnoha lidí, než se dostaly do těch vašich nebo jen několika páry a navíc takovými, kteří svýma rukama přímo posilují radost, lásku, protože to, co dělají, celým srdcem milují.


Zkrátka a dobře, tyhle dvě malá ptáčata v hnízdě tohoto e-shopu se narodila jiným způsobem, než mé milované knižní děti předchozí. Co je malé, to je milé. Rodí se v menších nákladech a z tiskárny putují ne do obří neosobní haly distribuce, kde se skladují snad miliony knih, ale domů k jedné ženě, která je s láskou odesílá k vám. Každá projde jejíma rukama a jak mi svěřila, popřeje každému balíčku šťastnou cestu. Řetěz lásky. Pár článků, co za to stojí. Každý přidá knize něco ze svého srdce. A je to cítit.


Mám z toho velkou radost. A s touhle radostí se i cesta mých dalších knih bude dál ubírat. Věřím, že k radosti mnoha dalších. K radosti a inspiraci k tomu, ať každý moment, každý čin děláme všichni s láskou a radostí. A pkud je něco, co neděláme s radostí, pak dělejme radši něco jiného. Já třeba nebudu zakládat další blogy, které budou zít prázdnotou, ale budu svou energii používat směrem, do kterého se nemusím nutit. A vy, zrovna tak, ať už se to týká čekohokoliv. Na stránkách mých knižních dětí najdete plno inspirace právě i k tomu a mnohem víc. Všechna je 100% ze srdce.


Tak jo, končím tento filosofický příspěvek a budu se těšit na setkání zase někdy třeba tady a nebo prostřednictvím stránek některé z mých knih,

Srdečně, Katy

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page