top of page
Vyhledat

Síla života v jednoduchosti

Aktualizováno: 3. 10. 2022

Uvolnit se, zpomalit a zjednodušit...


Můj táta před mnoha lety prohlásil, že se stejně jednou budu živit "tím šamanismem“ a žít v maringotce. Tehdy mě ještě živilo navrhování oblečení pro vlastní značku. Bylo to z jeho úst velmi překvapivé proroctví, které se méně překvapivě začalo plnit před pár lety, kdy jsem vydala svou první inspirativní knihu s příznačným názvem Můžeš vše, co chceš, kterou má dnes doma přes 20 tisíc lidí.

Maringotku sice ještě nemám, ale už hodně let žiju vlastně kočovným životem s tolika věcmi, co se vejdou do jednoho auta. A ten „šamanismus“ a jemu podobné mě zajímal odjakživa. Ne že bych se věnovala jednomu konkrétnímu směru, právě naopak. Ať je to jóga, ajurvéda, různé filosofie a duchovní směry, s respektem a svým vlastním tempem sama studuji, praktikuji, experimentuji, naslouchám a objevuji vlastní postupy a "metody", co vznikají spontánně a dají se jednoduše používat v každodenním životě.


Síla života v jednoduchosti je název nové knihy, která je mou osobní pozvánkou na cestu k osvobozující jednoduchosti. Malá kouzelná kniha, svět klidu, do kterého můžete kdykoliv vstoupit a nechat se prostřednictvím povznášejících myšlenek, podnětných příkladů a harmonizačních kreseb inspirovat k tomu uvolnit se, zpomalit, zjednodušit a poskládat své dny tak, že se každodenní život stane plynulým radostným pohybem a zároveň proudem energie, kreativity a inspirace i ve vztazích s druhými.


„Nakonec všichni přijdeme stejně na to, že ty nejjednodušší a nejobyčejnější věci, zážitky, prostředí nám přinášejí největší pocit naplnění i radosti.“

Cílem knihy je připomenout jednoduché nástroje k tomu, jak jít v průběhu svých dní pomaleji a jednodušeji, začít vnímat kouzelné detaily kolem sebe… dokonalost každého listu, pohyb křídel letícího ptáka, sluneční paprsky, naplno vnímat každý dotek, vůni, chuť… a co vaše dny nesmírně obohatí.

Tím, že se vydáte hlouběji do vlastního světa, objevíte v sobě klidnou pláž, kterou omývají pomyslné mořské vlny, a na které se všechno jeví jasné, jednoduché, kde se rozprostírá nádherný klid a pohoda, ať se venku děje cokoliv. Nasměrovat vás na vlastní pláž klidu a z ní s lehkostí a radostí skládat své dny, je také přáním této knihy.

"Healing HeArt" - harmonizační kresby, které doplňují text, nejsou jen ilustracemi zachycujícími mořské detaily a prostředí, ale další jednoduchou pomůckou k naladění se na pohodu a klid uvnitř sebe. Jsou vytvořené člověkem, který jde sám intenzivní cestou seberozvoje. Prohlubující se klid a uvědomění v nitru se v harmonickém působení odráží v jeho kresbách. Stačí se na pár minut zadívat na některý z obrázků a budete vnímat příjemný pocit uvolnění a zklidnění, co pomůže otevřít se, aby k vám inspirace měla ještě volnější cestu.

Kniha je zároveň "colorterapií", díky modrému textu použitému v celé knize. Modrá barva navozuje klid, pomáhá uvolnit se, je meditativní. A tak při čtení budete automaticky čerpat pozitivní účinky z této barvy nekonečné oblohy, moře, barvy, co nás všechny inspiruje k tomu dívat se jak daleko kolem sebe, tak stejně hluboko do sebe, a tím se postupně stávat nekonečným světem klidu, radosti i jasného směru v životě.

Knihu můžete objednat tady, na stránkách. Můžete si přečíst několik prvních stránek v ukázce a naladit se tak na pocit, jestli je tahle knížka tou pravou právě pro vás... a právě v tento okamžik...


Věřím, že bude pohlazením na duši... mořem pohody, dobré nálady... dobrým přítelem na cesty vašimi kouzelnými dny...

Ze srdce, k.


139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Slow blog

bottom of page