NOVÁ INSPIRATIVNÍ KNIHA "VĚŘ SVÝM SNŮM" JE V PŘEDPRODEJI

Od 22. 4. 2019 můžete na e-shopu na mých stránkách www.katyyaksha.com objednávat v předprodeji novou autobiografickou knihu s názvem VĚŘ SVÝM SNŮM - Poslouchat hlas srdce místo logiky se vyplácí.


Jednou jsem si někde přečetla, že když se kolem vás začne motat číslo 22, znamená to, že se ubíráte ve směru svých snů a přání a máte v daném směru pokračovat.

A proto se právě 22. rodí tato kniha, která vznikla před několika lety na místě mého srdce, na ostrově Mallorca a to během kouzelného období, kdy se mi splnil sen o životě na pravém ostrovním venkově, v prostém kamenném stavení obklopeném čistou přírodou a prostorem pro duši.

Tato kniha je také velmi speciální tím, že jako první z těch, které jsem vydala pod vlastním nakladatelstvím PLÁŽ, bude k dostání pouze na e-shopu a případně na nějakých akcích, kde budu osobně přítomna. Pro tento krok jsem se rozhodla z několika důvodů.Jedním z nich je to, že už když jsem vydávala první knihu, zamýšlela jsem se nad ohromným množstvím knih, které leží v knihkupectvích. Ty hromádky, které jsou vystavené ve výlohách a spoustě míst a nic se s nimi neděje a kolikrát se vyhodí, protože se poškodí. Ta spousta papíru i prostoru, energie, která stojí.

Já mám ráda, když se energie hýbe, stejně jako život, nejsou tu od toho, aby jsme je nechávali ležet ladem.


Už tehdy jsem zvažovala variantu, jestli se nevydat touto cestou, prodávat knihy pouze přes vlastní stránky? Jenže tehdy jsem ještě neměla vás, kteří vnímáte svět podobně jako já a mé knihy vás inspirují. Dnes je vás už hodně a já jsem za to nesmírně vděčná. Pomáháte plnit můj velký sen - že mohu sdílet to, co cítím a vám to pomáhá líp žít.

Tehdy jsme se ještě neznali a já se obávala (ano, obávala jsem se), že se o mých knihách nikdo nedozví a jejich poselství zůstane nepředané. A já si tolik přála, aby se k vám dostalo. A kromě toho jsem měla také sen, že se mé knihy budou prodávat ve všech knihkupectvích u nás.

Obojí se splnilo. Knihy vrací radost do života a úsměvy na vaše tváře a opravdu se prodávají v knihkupectvích. A tak je čas jít dál.


Bude to jiné, ale bude to také kouzelné. Nesmíme se bránit novým věcem, to bychom stáli na místě jako rybník, ale my jsme jako řeka. Živí, hýbeme se, plujeme vpřed a nechceme stát na místě, co říkáte?

Věřím, že tahle „malá“ změna bude i pro vás novou výzvou a že po prvotním rozčarování dojdete k tomu samému závěru, co já a to, že kvůli jedné knize vaše oblíbené knihkupectví nezkrachuje a že jednou můžete udělat výjimku. Využít novou dobu, kliknout myší a těšit se na překvapení, které vám přiletí do schránky. Má to své kouzlo. To těšení se, představy, jaké to asi bude, až knihu vytáhnete z obálky... jak se budete cítit, co budete vnímat, až poprvé zalistujete... doma, v tichosti.


Můžete si připravit speciální rituál. Až k vám kniha doletí nebo si jí donesete domů z pošty, stále ještě zahalenou, můžete si připravit šálek kávy, sklenku vína, pustit příjemnou hudbu, zapálit svíčky a naladit se na magickou atmosféru, protože o kávě a taky o svíčkách a o momentech sami pro sebe nová kniha hodně je... a pak obálku teprve otevřít a nechat se unést do děje.

Věřím, že se vám nakonec mé rozhodnutí bude líbit, že vás bude bavit tahle nová hra. Život je hra a hra se také pořád vyvíjí, nikdy není stejná, pořád nová překvapení. Nikdy nevíte, co se na herním plánu uděje v dalším kole. Ani já teď nevím, jestli další kniha půjde touhle cestou nebo starou cestou nebo jí budeme posílat třeba z Měsíce.

Důležité je, že víme, co si přeje naše srdce udělat právě teď a to jednoduše udělat. A pak už jen: VĚŘ(it) SVÝM SNŮM.

A dál ze srdce tvořit a v každém dni se radovat. A taky milovat. Život, tu hru bláznivou.

A ještě na vysvětlenou, proč spouštím předprodej už nyní (kniha vyjde v půlce května)?

Protože náš tým je velmi skromný, chtěla jsem, aby ani ten nebyl ve stresu, aby k vám knihy dorazily s tou nejlepší energií a samy o sobě byly zdrojem pohody. Proto ten čas dopředu, kdy bude prostor na přípravu vašich objednávek, aby k vám mohly odejít hned, jak knihy dostaneme „ještě teplé“ z tiskárny.


Cítím se jako o Vánocích a to jsou teprv Velikonoce! No jo, prostě „můžeš vše, co chceš“... A tak to tedy radostně, s magickou 22 v zádech a s přípitkem kávou v jednom kouzelném místně tady na ostrově spouštím a vysílám Vesmíru přání ze srdce:

Ať se vám kniha líbí, ať vás baví, ať vás inspiruje k víře v sami sebe i ve vaše sny.


„Mám vždycky na výběr. Můžu se rozhodnout, jak se chci cítit, jak chci žít, podle čeho se řídit, za čím jít. Je to jen na mně a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.“ (z knihy Věř svým snům)