Novinky z (mého) světaDlouho to vypadá, že se nic neděje, ale děje se pod povrchem jako v přírodě. Semínka dalších přání nabírají živiny a jednoho dne vyraší úžasnou rychlostí. Poslední týdny a vlastně měsíce jsem cítila, že potřebuji co nejvíc "jen být" a naslouchat sobě. Cítila jsem, že přichází nové období. Tak jsem hodně byla a naslouchala. A nedávno to přišlo, inspirace prší jako déšť.

Trochu jsem upravila stránky, je tu zase blog, ve kterému budu - nepravidelně - sdílet inspiraci pro život s lehkostí, spoustou energie a pohodou na duši, ve směru snů a přání ze srdce... A už za pár týdnů vyjde nová kniha Můžeš vše a nic nemusíš - nový inspirativní průvodce na vašich kouzelných cestách životem, volné pokračování mé první knihy.


Jsou to 4 roky, co jsem to zase riskla a po 12ti letech opustila předchozí vysněnou "dráhu" samovzdělané návrhářky, protože jsem cítila, že už mě to nenaplňuje a vydala svého prvního inspirativního průvodce Můžeš vše, co chceš. Otevřela jsem tak dveře velkému snu už jen psát a inspirovat další k tomu nebát se žít, jak srdce radí. Žádné nakladatelství tehdy nechtělo knihu vydat, byla jsem neznámým autorem, příliš velký risk, žádná jistota. Tak jsem si založila PLÁŽ.


"Byl to risk, sama jsem se bála, ale bylo to přání ze srdce a tak jsem do toho šla."

Za tu dobu, co je na světě, oslovila už přes 17 tisíc čtenářů a jsem šťastná, že i další knihy z PLÁŽE inspirují k tomu objevit, pro co jsme se narodili a tím žít. Můžu tedy potvrdit motto, kterým první kniha začíná:

"Nevěřte nikomu, kdo říká, že něco nedokážete. Dokážete cokoliv, čemu ze srdce věříte.

Právě teď vzniká průběžně knih víc, nevím přesně, kdy která z nich vyjde nebo jestli se ještě třeba nepřidá ještě nějaká jiná, protože život je plný překvapení... Ale právě teď a tady jsou v procesu knihy rovnou čtyři. A o čem budou?

Můžeš vše a nic nemusíš - nový inspirativní průvodce na vaše kouzelné cesty životem, ve kterém sdílím nové jednoduché metody a postřehy, díky kterým beru život jako zábavnou hru, nedělám si těžkou hlavu z hloupostí a většinou nezapomínám, že sama i s druhými můžu vše a nic nemusím.

Druhou je kniha, s níž si budete moci po dobu 31 dní vyzkoušet trochu jiný styl vaření, přidat další jednoduché denní záležitosti a cítit tak na vlastním těle i mysli lehkost, spoustu energie, přirozenou inspiraci, napojení na intuici... a díky kterému můžete pokračovat v tomhle stylu dál, pokud se vám zalíbí...

Pro uvolnění, pobavení i inspiraci vzniká kniha z mého života v jižní Itálii. Originální postřehy a zážitky od doby, co jsem tam před 5ti lety přistála původně na jeden týden s jednosměrnou jízdenkou.

Pod PLÁŽÍ znovu vyjde i můj první román Deset přání, který vás přenese do úžasné Barcelony a přiměje k tomu napsat si vlastní seznam deseti přání a vydat se za nimi. Protože "nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny", jak vybízí podtitulek knihy.

"Inspirace prší, jak jsem psala. Když to nedřeme a děláme, co nás opravdu baví, nejsou limity."

Cítíme se jako kouzelníci a ptáme se sami sebe, jak je to možné? Odkud se ty nápady a energie bere? Ze srdce... Stačí ho poslouchat. A o tom to celé je. O tom jsou všechny mé knihy a od začátku mé velké přání: aby vás inspirovaly k tomu nebát se následovat jeho hlas.


S láskou a velkým díkem za každého z vás, kdo se nebojíte nejistoty neznáma a pouštíte se ve směru hlasu srdce za velkými i malými sny. A velikánský dík za to, že už 4 roky pomáháte žít mé velké přání... Věřím, že stránky nové knihy posvítí na další kroky k vašim vysněným obzorům.