NOVÁ KNIHANOVÁ KNIHA INSPIRATIVNÍCH PŘÍBĚHŮ A MYŠLENEK, CO VÁM POMOHOU NAJÍT TRVALÉ ŠTĚSTÍ V KAŽDÉM DNI

od poloviny listopadu v knihkupectví...


BÝT DOOPRAVDY ŠŤASTNÝM JE DALEKO SNAZŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE. A CO JE NA TOM NEJLEPŠÍ? ŽE NEMUSÍTE NA NIC ČEKAT.

Ve stavu trvalého štěstí se můžete znovu octnout doslova lusknutím prstů.

Věřím, že vám kniha CESTY RADOSTI, LÁSKY A ŠTĚSTÍ vnese inspiraci do vašeho každodenního života. Je poskládaná z příběhů posbíraných na mých cestách, z obyčejných momentů, které ve mě probudily inspiraci prostým odkazem, na který bychom nikdy neměli zapomínat:

„Největší bohatství se ukrývá v nejobyčejnějších věcech. A ty máme v každém okamžiku přímo před očima, stačí ty oči doopravdy otevřít.“

Kniha je prodchnutá inspirativními myšlenkami, které vám okamžitě dodají optimismus a energii. Stačí ji třeba hned ráno nebo v kdykoliv v průběhu dne otevřít na libovolné straně, přečíst si zvýrazněnou větu nebo odstavec a dostanete odpověď nebo povzbuzení, které právě teď potřebujete. A které vám pomůže zůstat napojení na cestu srdce, co vás povede krajinou radosti, lásky a štěstí k opravdovému bohatství. Vašemu naplněnému životu s lehkostí v každém dni. Jednotlivé příběhy, stejně jako zvýrazněné odstavce inspirativních myšlenek, můžete číst i na přeskáčku a v každém najdete odpovědi na to, kudy znovu vejít do světa bez hranic.


#NOVINKA #KNIHA #INSPIRACE