IMG_9868_edited.jpg

Workshop On-line

IMG_9864_edited.jpg

Pojďte zpomalit

Workshop On-line

Pojdťe se se mnou uvolnit a zpomalit, dát prostor všem detailům, ať mohou prozářit vaše dny a inspirovat k uvědomění, že i ten nejobyčejnější den stojí za to žít.

Jednoduchou formou po dobu 7, 14 až 21 dní vás budu krok za krokem jemně navigovat ke směrování pozornosti na ony detaily, díky kterým se i vaše dny mohou proměnit v naplňující cestu plnou radosti a klidu na duši.

V jednoduchosti je síla. V detailech se dá objevit velké bohatství. Radost existuje v každém teď. Narodila jsem se jako optimistka a radovat se z malých i obyčejných věcí je mou přirozeností, co neskutečně obohacuje mé dny, pomáhá mi být pozitivně naladěná doslova „za každého počasí“. Moc ráda „pomůžu“ k pozitivnímu myšlení, „přenastavení/přesměrování“ mysli, koncentrace na ony detaily, co den za dnem rozzáří vaše dny, probudí čistou radost, pocit bohatosti, inspiruje ke zpomalení a uvědomění vděčnosti za vše, co vás obklopuje i co máte. Bonusem se prohloubí odhodlání a síla pustit se i do pozitivních změn ve svém životě.

Vyberte si počet dní a můžeme začít!

Jak to probíhá?

Jak to probíhá?

Na začátku proběhne cca 15ti minutový telefonát, co mi pomůže se „na vás naladit“ a směrovat tuto probouzející hru tak, aby vám přinesla maximum. Každý den potom dostanete e-mailem „úkol“, zaměřený na probouzení vaší pozornosti vůči každodenním věcem i činnostem. Vše, co může dělat každý, přesto to bude vyžadovat vaší aktivitu i ochotu dělat věci trochu jinak. Každý večer pak budete mít ještě jeden úkol - poslat zprávu, že jste misi dne splnili, a co vás podpoří v tom, že úkol dne neodložíte na zítra. Díky tomu budete na sobě pozorovat okamžité změny v pozitivním duchu. Ve "večerním" e-mailu se můžete i ptát na cokoliv budete potřebovat vyjasnit. Na konci proběhne další telefonát - shrnutí, pocity, výsledky i doporučení pro pokračování v této cestě.

Kolik dní zvolit?

Říká se, že 21 dní stačí k přenastavení návyků. Mám na sobě vyzkoušené, že 21 dní je časovým úsekem, kdy se člověk opravdu postupně odepne ode všeho, co už neslouží a přepne svou pozornost a aktivitu na smysluplné věci, kroky, díky praktikováním nových „návyků“ po tuto dobu. Záleží, jestli jen potřebujete provětrat v mysli, nové podněty nebo pořádně „nakopnout“. První týden "nastaví" zdravý základ. Druhý týden je prohloubením základů a během třetího se celý "proces" dokončí. Ale už během prvního týdne začnete vnímat rostoucí radost, klid na duši, lehkost na srdci.

Co k tomu potřebujete?

Jeden sešit, do kterého si budete každý den zapisovat své pocity, pokroky, co vás napadne a budete chtít zachytit, abyste se k tomu mohli později vrátit. Zapisování postřehů i pokroků své vlastní cesty je jednoduchou pomůckou k vlastnímu "zrcadlení". Díky zapisování se i mnohé odpovědi dostaví samy od sebe. A když si zpětně své zápisky budete pročítat, můžete se jednak radovat z postupu na cestě, ale také se sami inspirovat vlastními úvahami, nápady, co budou spolu s rozvojem přicházet.

"Vaše rozzářené dny i síla jsou v detailech, které můžete jednoduše zachytit, když se uvolníte a zpomalíte."

IMG_9884.JPG

Cena

  7 dní - 2500,-Kč

14 dní - 4000,-Kč

21 dní  - 5500,-Kč

 

Cena obsahuje - 2x cca 15min telefonát, 7/14/21 dní osobního vedení, dotazy - odpovědi formou e-mailu, doporučení pro pokračování na konci.

 

Vyberte počet dní a spolu s vaším telefonním číslem pošlete na e-mail katyyaksha@gmail.com (nebo do formuláře dole na stránce). Pošlu vám údaje k platbě s dokladem, domluvíme se na datu pro první telefonát a můžeme začít!