IMG_9884_edited_edited.jpg
IMG-1097 (kopie).jpg
Síla 1.jpg

O mně

Můj táta před mnoha lety prohlásil, že se stejně jednou budu živit "tím šamanismem“ a žít v maringotce. Tehdy mě ještě živilo navrhování oblečení pro vlastní značku. Bylo to z jeho úst velmi překvapivé proroctví, které se méně překvapivě začalo plnit před pár lety, kdy jsem vydala svou první inspirativní knihu s příznačným názvem Můžeš vše, co chceš, kterou má dnes doma přes 20 tisíc lidí.

Maringotku sice ještě nemám, ale už hodně let žiju vlastně kočovným životem s tolika věcmi, co se vejdou do jednoho auta. A ten „šamanismus“ a jemu podobné mě zajímal odjakživa. Ne že bych se věnovala jednomu konkrétnímu směru, právě naopak. Ať je to jóga, ajurvéda, různé filosofie a duchovní směry, s respektem a svým vlastním tempem sama studuji, praktikuji, experimentuji, naslouchám a objevuji vlastní postupy a "metody", co vznikají spontánně a dají se jednoduše používat v každodenním životě.

V různých obdobích mě hlas srdce navigoval k vyzkoušení různých činností, až mě dovedl k tomu, co dělám dnes a co vnímám jako své poslání. V r. 2016 jsem začala vydávat své knihy, inspirované vlastním životem, s přáním motivovat k životnímu stylu, co v cestě srdce pomáhá jít každým dnem. Mám obrovskou radost, že knihy inspirují mnoho lidí žít tím, co ze srdce milují, víc si hrát, myslet pozitivně, vnímat a žít naplno tohle úžasné dobrodružství na Zemi. Celý příběh zde.

Knihy, co už vyšly

Novinky (momentálně jen zde na e-shopu): Síla života v jednoduchosti (2022), Nechat se vést srdcem (2022)

Inspirativní průvodci v knihkupectví: Můžeš vše, co chceš (2016, 2. vydání 2020), Můžeš žít, jak chceš (2017), Jsi bez hranic (2019), Můžeš vše a nic nemusíš (2020)

Inspirativní příběhy v knihkupectví: Jednosměrná jízdenka (2016), Roma mi Amor (2017), Cesty radosti, lásky a štěstí (2018), Věř svým snům (2019), Znova na cestě (2021)