window2.jpg
live.jpg
79764871_1992915140854019_86175351556506

"Když děláš,

co tě ze srdce

baví,

jsi schopný/á

tvořit

zázraky."

Novinka v knihkupectví

motto2.jpg

Knihy, co dodají odvahu. Inspirace k tomu nebát

se být sám sebou

a plnit si sny ze srdce.

plaz-logo-bile.png
follow.jpg

Co nového a kdy se na PLÁŽI chystá (a může se změnit):

PODZIM/ZIMA 2020(21)

MŮŽEŠ VŠE A NIC NEMUSÍŠ Nový inspirativní průvodce na vašich kouzelných cestách životem

Nové postřehy, objevy, další dílky, co mohou pomoci pochopit sami sebe i konečně to, že opravdu můžeme vše i nemusíme nic. Hlavně to musí sedět srdci.

VŠECHNO JE MOŽNÉ (zatím pracovní název)

Jaký je život v jižní Itálii? Je tam absolutně všechno naruby, což ale vede k tomu, že se naučíte být maximálně přítomní v každý moment, žít naplno tady a teď, aby vám ani kousíček z toho neskutečného filmu neutekl. Svět, kde se logika rozpouští a srdce má v mnohém zelenou. Není to Indie, ale efekt je stejný. Stane se z vás pravý jogín, osvícená osoba s klidem na duši, i když po italsku. Postřehy, zážitky, zamyšlení inspirované mými 5ti lety života "na tržišti".

MŮŽEŠ BÝT PŘIROZENĚ ZDRAVÝ (pracovní název)

31dní s recepty a návody, které mi pomáhají žít naplno. Není to dieta, program na pár dní, ale inspirace k životnímu stylu, který může přirozenou cestou i vás dovést ke zdraví, spoustě energie, svěžímu vzhledu, ideální váze, lehkosti bytí a životu v pohodě.

DESET PŘÁNÍ - "nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny"

Můj první inspirativní román, který vyšel před 5ti lety pod jiným nakladatelstvím. Nyní vyjde pod PLÁŽÍ s původní obálkou plnou optimismu, stejně jako příběh, volně inspirovaný mým životem, který vás přenese do Barcelony a vybídne k tomu napsat si svých 10 přání a vydat za nimi.

novinky.jpg