top of page

Připravit, pozor, teď! - Opravdový příběh

Inspirativní autobiografický román

300 stran, paperback, 349,- Kč

Jen na e-shopu (objednané a zaplacené knihy jsou odesílány během pár dní Českou poštou a doporučeně, platba kartou nebo převodem, poštovné zdarma u objednávek nad 500,-/jinak Česko 89,- Kč/Slovensko 200,- Kč)

Tato kniha vznikla pro vás. Věřím, že vás může inspirovat a motivovat, zbavit obav, strachu a pochybností, které vám brání pustit se do dobrodružství, po kterém toužíte.

 

Je to opravdový příběh o poslouchání srdce místo rozumu, o víře v intuici a vlastní sny, spontánních rozhodnutích, přátelství, lásce, o tom, že i tu nejzapeklitější situaci jde překonat optimistickou myslí. Příběh jedné ženy, dívky, která se chytila jedinečné příležitosti a odjela za svým barevným snem o tanci a životě u moře. Vyměnila bezpečí a pohodlí domova za nejistou budoucnost a nastoupila na vysokou školu života. Tam u moře našla své pravé já, nový vzrušující směr a s ním tu druhou do dvojice, co také věřila, že nic není nemožné. Přes pozici tanečnic se během dvou sezón probojovaly až k prestižnímu postu Djjek na nedostupných místech ostrova Ibiza a dál.

Kniha vás mimo jiné přenese na magické Baleárské ostrovy a navodí tu pravou přímořskou atmosféru, ať ji budete číst kdekoliv.

Připravit, pozor, teď - cover přední (1).jpg

Více o knize

Tato kniha je mou úplně první a vznikla před pár lety, kdy jsem jí po jednom velmi drsném odmítnutí z jednoho velmi známého nakladatelství “na chvilku” uložila do šuplíku. Pár let na to jsem založila nakladatelství PLÁŽ a začala své knihy vydávat sama (Můžeš vše, co chceš byla první). Tuhle jsem si “šetřila” na pravý okamžik.

A ten okamžik je právě teď, stejně jako pro to uskutečnit jakýkoliv sen, protože touhle knihou se už tehdy můj sen, že se stanu inspirativní spisovatelkou, začal pomalu zhmotňovat. Chtěla jsem ten příběh sepsat pro motivaci dalším, ať se nebojí jít za tím, co doopravdy cítí. Ať si okolí říká, co chce. Je to vyprávění o mém prvním velkém skoku do neznáma, za hlasem srdce, navzdory vlastním obavám a nesouhlasu okolí. Moje cesta byla a dodnes je občas velmi napínavá, ale jsem šťastná, že jsem se tehdy odhodlala a skočila. Ten první skok do velkého neznáma a nejistoty mi totiž změnil život. Otevřel dveře cestě, ze které už nebylo “cesty zpět”. Kéž je inspirací i pro vaší cestu. Ať už si sníte o čemkoliv, neváhejte, právě teď je ten nejlepší okamžik uskutečnit jakýkoliv sen!

Připravit, pozor, teď - cover zadní (1).jpg

"I když se tento příběh stal před lety, jeho poselství se nemění: Vždycky věřit v sebe, ve své sny, vážit si přátelství a malých věcí kolem nás. To je největší bohatství a zaručená cesta ke štěstí už dnes a v každém dalším teď."

 Objednané a zaplacené knihy jsou odesílány během pár dní Českou poštou a doporučeně
+ poštovné Česko 89,- Kč/Slovensko 200,- Kč
poštovné zdarma u objednávek nad 500,- Kč
Platba kartou nebo převodem

bottom of page