top of page

Inspirativní retreat na Chalupě Radosti u Telče

19 - 26. srpen, 10 lidí

Prožijte s námi týden v našem stylu, co je každodenní hravou cestou rozvoje po všech stránkách, a na kterou se může vydat kdokoliv.

Týden stačí na to, aby jste vstřebali základní body, se kterými můžete pokačovat v aktivním seberozvoji i dál, a co je hlavním cílem tohoto pobytu. Naším přáním je ukázat cestu, kterou já sama formuji a jdu už mnoho let a dohromady s Ostrovanem poslední tři roky. Probudíte energii v těle, kreativitu, víru ve své vize, vyjasníte svůj směr, uvědomíte si, jak snadno používat energii smysluplným směrem v každém okamžiku každého dne. Pro ženy i muže. Uvolněné prostředí, kde je vítán každý, kdo se chce aktivně podílet na rozvoji svého života, mít energii a inspiraci pro kroky na cestu vedenou hlasem srdce.

Vše je jednoduché, přirozené, jen si to uvědomit a začít si hrát se spoustou možností k rozvoji v každém okamžiku.

Budeme: se hýbat, naslouchat sobě, tichu, vařit a péct s pomocí intuice, tančit, chodit, relaxovat, slavit, povídat, tvořit, pozorovat hvězdy a další kouzelné i docela obyčejné dílky, co jako puzzle dohromady tvoří základ pro harmonické a energické fungování v každém dni. Strávíme společně týden, během kterého se vám budeme snažit předat maximum, aby jste jednoduše mohli pokračovat tímto přirozeným stylem seberozvoje i po retreatu.

 

Každé ráno začneme jednoduchou lekcí yogy, s menšími obměnami, kterou začínám své dny. Společně přichystáme snídani - čerstvé ovoce a vyrobíme nějaký koláč. U všeho, co budeme dělat - takže i jídlo, budete osobně asistovat, dívat se, podílet se, aby jste se inspirovali, naučili, jak pokračovat dál. Všechno, co budeme vařit, péct je vegetariánské nebo veganské a většina připravovaná jednoduchým ajurvédským způsobem. Recepty vznikají za pochodu a tímto stylem budeme tvořit i na retreatu. Velmi rychlé, kreativní, velmi chutné, jednoduché, blahodárné, jak na sobě sami už během prvních dní pocítíte.

Během dopoledne bude čas na sebereflexi, komtemplaci, prohlubování spojení s vnitřním hlasem, čtení. Můžete se jít projít po okolí, být venku, můžeme si povídat. K dispozici bude káva, čaje... a na oslavu i trochu vína (ne k snídani:) během celého pobytu. Pak společně připravíme oběd. Během odpoledne budeme praktikovat jednoduché relaxační, meditační a kreativní metody. Několik podvečerů tančit nebo praktikovat delší lekci yogy. Během odpoledne bude i čas jen pro sebe, procházku po okolí.

Večeři vytvoříme společně. Při večeři bude prostor na sdílení - pocitů, otázky, cokoliv budete chtít vyjasnit, zopakovat. A také budeme slavit a děkovat celému dni, který jsme využili na maximum pro dobro naše i ostatních. Po večeři bude prostor na nějaký jednoduchý magický rituál jako pozorování hvězd, osvobozování mysli, otevírání se svobodě ve všech ohledech a další jednoduchá "kouzla", možná pro každého.

 

Bude to týden plný všeho, co má smysl pro rozvoj cesty srdce, pro každého. Všechno, co s vámi budeme sdílet, praktikujeme osobně, většina metod, receptů, je našich originálních, vzniklá v průběhu naší vlastní cesty, co je i inspirací, že vše máme v sobě. Vše je možné pro každého a k používání v každém dni. Ne jen týden retreatu. Přejeme si, aby se "retreatem" a zároveň oslavou stal každý váš den, protože, tak to jednoduše má být. Mít energii, dost inspirace pro kroky na cestě srdce a vnímat čistou radost v každém dni. Věříme, že to bude kouzelný týden, co otevře nebo prohloubí vaší osobní cestu k životu na maximum, s klidem na duši, s lehkostí.

Více informací

CENA:

9 900,-/osoba

Retreat pořádáme pro malou skupinu, max 10 lidí, aby bylo dost prostoru na sdílení, osobní přístup ke každému.

Záloha 5000,- při rezervaci místa. Doplatek do 5. srpna. Kdyby se retreat z jakéhokoliv důvodu nekonal, celá zaplacená částka vám bude vrácena.

CO JE V CENĚ:

Kromě výše popsaného + kompletní strava + ubytování + naše plná přítomnost, možnost povídat si, ptát se na cokoliv vás v průběhu bude napadat, aby jste načerpali maximum k tomu, aby jste byli schopní pokračovat dál + podložky na yogu

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Napište mi zprávu do kontaktního formuláře dole na stránce nebo na e-mail: katyyaksha@gmail.com. Po té, co vám potvrdím místo, pošlete prosím zálohu 5000,- na účet Moneta Money Bank 221090986 / 0600, do zprávy pro příjemce napište "ZÁLOHA RETREAT + vaše jméno a příjmení". Na mail dostanete potvrzení o přijetí zálohy. 

UBYTOVÁNÍ:

Chalupa Radosti u Telče, autentické venkovské stavení zrekonstruované a zasvěcené pro akce s cílem a přáním rozvoje harmonie, bytí v radosti.

2x2 lůžkový pokoj

1x podkrovní místnost se 6ti lůžky

3x koupelna + WC

Smyslem pobytu je i sdílení, prohloubit otevřenost, přirozenost, k čemu napomůže i jednoduché ubytování s velmi dobrou energií, kde se budete cítit jako doma.

CO POTŘEBUJETE:

Chuť žít na maximum po všech stránkách, ve zdravém těle, se zdravou myslí, rozvíjet se a žít každým dnem to, co ze srdce cítíte a chcete. Oblečení, ve kterém se budete cítit dobře v každém okamžiku.

RETREATEM VÁS PROVEDOU: já (Katy) za asistence Ostrovana (Luca), který se mnou tímto stylem žije 3 roky a sám se díky této cestě rozpomněl na své sny, našel odvahu a sílu je začít realizovat a další, co přirozeně tvoří harmonii v těle, mysli, na duši v každém dni. On sám, jenž před tím žil jiným stylem života, je živým důkazem, že stejné možnosti má každý z nás.

Moc se na vás už teď těšíme!

Bude to kouzelné...

Povznášející, uvolňující, inspirující, obohacující...

Na těle, mysli i na duši...

Katy a Luca (Ostrovan)

bottom of page