top of page
20190917_152347_edited.jpg

Kouzelný víkend

MŮŽEŠ BÝT PŘIROZENĚ ŠŤASTNÝ, ZDRAVÝ, BEZ HRANIC

21/22/23.4 Chalupa Radosti u Telče

"Pojďte prožít víkend, inspirovaný 3 kouzelnými dny domácího workshopu, co vás navede k tomu, jak zase vnímat život jako každodenní hravou cestu, a na kterou se může vydat kdokoliv. Není to jen několika denní vybočení z vaší cesty. Ale naopak „vylepšení“ vaší cesty v každém dni tak, aby jste mohli pokračovat ve všem, co vás baví a rozšířili jste to o to, co vám pomůže ještě lépe využívat všechnu sílu a možnosti, které máte."

20190929_110943.jpg

Kouzelný víkend na Chalupě Radosti

MŮŽEŠ BÝT PŘIROZENĚ ŠŤASTNÝ, ZDRAVÝ, BEZ HRANIC

21/22/23.4 2023
maximálně 10 osob

 

Pojďte na 3 dny trochu pozměnit váš jídelníček, rytmus dne a návyky, a inspirujte se k tomu, jak jednoduše pokračovat v této kouzelné cestě vstříc přirozenému zdraví, pohodě a svobodě
na t
ěle, v mysli i na duši.

Co zažijete?

Radost tvořit harmonický benzím pro tělo.._
Meditační budka v koruně stromu
Podroví.jpg
  • BUDEME CVIČIT JÓGU, TANČIT, HRÁT SI, RELAXOVAT, EXISTOVAT, VAŘIT "ČISTÁ JÍDLA", ČAROVAT, MEDITOVAT, POVÍDAT A SDÍLET - prožijeme společně 3 kouzelné dny, zaměřené na zdravý životní styl, pozitivní myšlení, smysluplné hravé kreativní trávení času, naslouchání sobě, které vás uvolní, dobijí baterky, nadopují optimismem, nadšením, radostí a inspirací, kterou si odvezete domů jako cenný suvenýr k tomu, jak pokračovat v tomto duchu a rozvíjet přirozenou cestou to, kým doopravdy jste.

  • KOUZELNÝ VÍKEND PROBĚHNE PROSTŘEDÍ, které je samo o sobě balzámem na duši a naše společné sdílení, hraní si, tvoření, přirozené rituály se tak dostanou přímou cestou k vašemu srdci a také mysli, pomohou otevřít se a, kromě dalšího, propojit se zase víc se svou dětskou duší, začít vnímat každý okamžik všemi smysly, jako kouzelný a dovolit si ho prožívat po všech stránkách naplno.

  • SEZNÁMÍTE SE S JEDNODUCHOU PŘÍPRAVOU JÍDEL, CO JSOU ELIXÍREM ZDRAVÍ A HARMONIEa které budete moci díky osvojeným základům začít tvořit i doma. Všechna strava během workshopu bude vegetariánská a veganská - snídaně, obědy, večeře, svačiny. Na jejich přípravě se budete podílet a budete se moci ptát na cokoliv, co vás v procesu tvorby bude napadat, aby jste věděli, jak si začít skládat menu v dalších dnech, které bude chutnat vám i vašemu tělu. V případě jakýchkoliv individuálních potřeb upravíme ingredience pro vás - domluvíme se dopředu.

"Strávíte víkend trochu jinak, poznáte nové lidi, naučíte se nové věci a také se napojíte zpátky na svou dětskou duši, co umí hravě proměnit každý den v ten nejlepší den."

Inspirujete se k tomu, jak:

  • přirozeně tím, co každý den děláte, myslíte a jíte, můžete ve velkém začít ovlivňovat svůj život, otevírat se krok za krokem maximální pohodě a svobodě na těle i na duši,

  • rychle a jednoduše připravit jídla, co jsou doslova elixírem života a co jsou zážitkem i pro vaše smysly,

  • jaké ingredience mít stále po ruce a podporovat tak každým dnem cestu k nejlepší verzi sebe sama,

  • co přidat do každého dne, aby vaše kroky v kuchyni měly pořádný efekt (cvičení, péče o sebe, tělo, přirozené hravé relaxace…),

  • rozpustit mýty, osvobodit se a pochopit, že nemusíte sami sebe v žádném ohledu mučit, jen zvolit kreativní hravý otevřený přístup v každém dni, co přirozeně vede k pocitu pohody na těle i na duši, a co je násobený radostí a nadšením z viditelných pokroků,

  • jednoduše pokračovat i po skončení této 3 denní „ochutnávky“

Pro koho to je?

Pro každého, kdo se chce cítit dobře ve svém těle i na duši. Není třeba žádná předchozí průprava. Smyslem sdílení mé vlastní cesty je kromě všeho podpořit i v tom, že vše je možné pro každého, pokud chce a začne pro to něco dělat. Nezáleží na věku, jestli jste ženou nebo mužem, kolik máte v čem zkušeností. A pokud už jste na cestě, může vám tento víkend určitě přinést nové úhly pohledu, rozšířit obzory o novou inspiraci i zahřát na srdci.

Co potřebujete?

Po rezervaci místa vám pošlu pár otázek na upřesnění jídla, jestli jste na něco alergičtí nebo nemáte rádi, abychom mohli připravit menu, které bude ladit se všemi, kteří s námi "poplují". Oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a chuť zažít něco jiného. Vše ostatní bude na místě.

Kdo vás víkendem provede?

S velkou radostí a nadšením vás osobně provedu touto hravou 3 denní cestou. V roli asistenta budeme mít mužský element, mého přítele. Pomůže nám také v kuchyni a ze srdce rád se pro inspiraci podělí o své zážiky z jeho několikaleté cesty transformace z člověka velmi konzumního do člověka, který se každým dnem učí a rozvíjí svůj potenciál i talenty i pro dobro druhých. Workshop je inspirovaný naší každodenní cestou, možnou pro ženy i muže, v jakékoliv fázi osobního vývoje.

20190917_153234.jpg

JAK SE PŘIHLÁSIT A DALŠÍ INFORMACE

CENA:

4 444,- Kč/osoba

Budeme v malé skupině, maximálně osob (+ my dva), aby bylo dost prostoru na sdílení a osobní přístup ke každému.

Záloha 2 444,- Kč se platí při rezervaci místa. Doplatek do 31.3.2023 Kdyby se retreat z jakéhokoliv důvodu nekonal, celá zaplacená částka vám bude vrácena.

CO JE V CENĚ:

Kouzelný program, který začne pátkem odpoledne, popluje celou sobotou, až do neděle odpoledne + kompletní strava + ubytování + naše plná přítomnost a možnost ptát se na cokoliv, co vás v průběhu víkendu bude napadat, aby jste načerpali maximum inspirace a mohli podle chuti pokračovat i po skončení víkendu v čemkoliv, co s vámi bude souznit.

JAK SI ZAREZERVOVAT MÍSTO:

Pokud s vámi myšlenka kouzelného víkendu rezonuje, neváhejte, máme 10 kouzelných míst. Napište mi, prosím, zprávu do kontaktního formuláře dole na stránce nebo na e-mail: katyyaksha@gmail.comPo té, co vám potvrdím místo, pošlete prosím zálohu 2 444,- Kč na účet Moneta Money Bank 221090986/0600, do zprávy pro příjemce napište "ZÁLOHA KOUZELNÝ VÍKEND" + vaše jméno a příjmení. Na váš e-mail vám pošlu potvrzení o přijetí zálohy. V druhé polovině dubna si upřesníme případné individuální požadavky a vše ostatní - jak a kdy cca první den dorazíte.

UBYTOVÁNÍ:

Nám poskytne Chalupa Radosti u Telče - autentické venkovské stavení, zrekonstruované a zasvěcené pro akce s cílem a přáním rozvoje harmonie a bytí v radosti. Pro kouzelný víkend prostředí jak dělané.

- 2x2 lůžkový pokoj

- 1x podkrovní místnost se 6ti lůžky

- 3x koupelna + WC

Náš společný víkend bude i o sdílení, prohloubení otevřenosti a přirozenosti, k čemu napomůže i jednoduché ubytování s velmi dobrou energií, kde se budete cítit jako doma. Můžete mi předem napsat, že preferujete 2 lůžkový pokoj nebo podkrovní místnost. Pokud budou daná místa volná, zarezervuji vám tato.

Pokud máte jakékoliv další otázky, podívejte se nejdříve do sekce "Na co se možná ještě chcete zeptat", a pokud nenajdete odpověď ani tam, neváhejte mi napsat buď přes formulář dole na stránce nebo na e-mail katyyaksha@gmail.com

"Smyslem workshopu je inspirovat k uvědomění, že každý může zůstat mladý, nejen v srdci, mít plno energie, lehkou hlavu, chuť jít stále dopředu a zároveň si na maximum užívat každý okamžik a vnímat ho očima své dětské duše do nejmenšího detailu."

20190917_152347_edited.jpg

Vaším hlavním průvodcem kouzelného víkendu bude Katy

Pohyb, čistá strava a další aktivity probouzející tělo i mysl jsou mým denním základem už spoustu let, a vím, že i díky nim se mi podařilo splnit velké sny. Jóga je už víc jak 10 let mým téměř denním společníkem. Hodně chodím,  často doma tančím, plavu, když mám příležitost. S vegetariánskou stravou jsem začala experimentovat už jako teenager a před 4 lety jsem se seznámila s ajurvédou, se kterou si na denní bázi hraji hlavně v kuchyni.

 

Odjakživa věřím, že vše, co potřebujeme, máme v sobě, vždy po ruce. A za roky experimentování sama na sobě můžu s klidným vědomím i svědomím potvrdit, že je to pravda. Vše, co skládá mé dny je přirozené, může si to dovolit každý, není třeba nic zvláštního. Svou životní filosofii, založenou na jednoduchosti, sdílím ve svých knihách s přáním inspirovat k používání těchto úžasných "nástrojů" - čistou stravu, pohyb, přirozenou péči o tělo, pozitivní přístup k životu a další, díky kterým může úplně každý změnit od základu svůj vlastní svět, ať už jde o naplnění velkých snů, lásku nebo třeba cítit se a vypadat zářivě, nadšeně, inspirovaně a energicky bez ohledu na číslo v občance.

A právě teď si můžete esenci mé životní „filosofie“ vyzkoušet doslova na vlastní kůži, prostřednictvím tohoto kouzelného víkendu. Věřím, že vás bude bavit, inspiruje vás a hlavně vám dá „ochutnat“, že tvořit přirozeně na svém zdraví, štěstí a pocitu, že jste bez hranic je jednoduché a možné i pro vás. Bude mi ctí vás osobně provést prvními třemi dny a nasměrovat, jak v této přirozené cestě vstříc pohodě a svobodě na těle i na duši pokračovat dál. Posílám vám objetí a těším se na vás!

"Bude to povznášející, uvolňující, inspirující, obohacující, nabíjející...

na těle, na mysli i na duši."

IMG_1601.JPG

"Jsou to malé věci, co dělají náš život doopravdy velkým a bohatým, 

 a co nám přirozeně pomáhají být jednoduše 

 šťastní, zdraví, bez hranic." 

Na co se možná ještě chcete zeptat:

bottom of page