top of page
na pláži.jpg

Hi, Dear!

Jsem Katy, autorka knih

inspirovaných mou vlastní životní cestou z malého města ve střední Evropě k životu, o jakém jsem snila. Věřím, že .

31 POZITIVNÍCH AFIRMACÍ STÁLE PO RUCE

Stáhni a načerpej, kdykoliv a kdekoliv budeš potřebovat pozitivní vzpruhu

NOVINKY A INSPIRACE NA TVOU CESTU

20190929_110941.jpg

NOVÉ VYDÁNÍ

Inspirativního bestselleru,  který  pomohl už víc jak 20tisícům lidí změnit život

IMG-1124_edited.jpg

INSPIRATIVNÍ KNIHY

Na e-shopu

i v knihkupectví

"If I, an Ordinary Woman, Could Fulfill My Big Dreams, You Can Do It, Too!"
---> and I'll be very happy if my books will help to navigate your journey <---
You, too, Can Do Anything You Want!

 • Understand who you really are

 • Do what you love

 • Live at your dream place

 • Love and find your true love

 • Feel good and look good at any age

 • Feel free to express your true self

 • Be healthy and full of energy any time

 • Cultivate great lifestyle, and much more

20190929_110941.jpg

"It's absolutely possible to live with a HAPPY heart, HEALTHY body & mind,
LIMITLESS possibilities at any age, at any place."

---> here are some facts about me <---
In Other Words, We Can Do Anything We Want, If We Really Want to.

WHAT I DREAMT ABOUT & WHAT I ACHIEVED

 • Living abroad, by the seaside ---> Since 2000, I have been living abroad, mainly by the seaside

 • Becoming a Fashion Designer ---> In 2004, I founded a little fashion label, without studying Fashion Design, in a few years of a journey, it became the first between others 70000, where I was selling my clothes.

 • Set off somewhere alone, also for better understanding who I really am ---> In 2015, I set off on a solo-journey to Italy, Rome and Ischia Island with one way ticket. Ischia Island became one of my world-homes, where I live, love, profound connection to myself, create and dream about new horizons

 • Becoming an inspirational Writer ---> In 2016, I self-published my first book in the Czech Republic, You Can Do Anything You Want. No one wanted to publish it, because I was an unknown author. The book became a bestseller in my country, over 40000 copies of my books were sold there to date.

 • To meet a great partner who would share this non-standard life journey with me, must be a foreigner with deep dark eyes ---> In 2016, after long searching, we met. At midnight, on a bench, in a little port of Ischia Island, his home. Dark eyes, lovely smile, heart at the right place, open to an extraordinary adventure.

 • Never believed we age with age ---> Today, at age 45, feeling better that at 20, thanks to a lifestyle which I put together by experimenting, learning, since teenage, it works! And it's a part of what I am sharing and will in my books.

 • Ideal weight ---> many years ago, I had issues with some kilos more. I tried many diets, until the day I understood the best diet is balance and peace with myself. I accepted, who I am, how I look, I told myself that I want no stress with the food or diets any more, and since that day I stopped to count the calories, weight corrected itself and stayed the same since then, more than 15 years now

 • To share all what I discovered for myself, my journey, achieving dreams, truths about myself, our life, so many things which could help others, too ---> Since I started publishing my books, I received many messages about how much my books are helping in changing careers, relationships, places to live, remembering dreams, trust and so on, makes me feel very happy

 • To be able to express myself in English, so that I could even write in it ---> right now, I am starting to fulfill another big dream, sure, my English is not perfect, but perfection is not important, doing things by heart and which can help other is, so with a happy heart I am opening this door! Welcome, I hope, you will find here, and on pages of my books the right inspiration and motivation for whatever are your dreams and goals. As you can clearly see, on my own little example:  You Can Do Anything You Want!

"Start to cultivate a lifestyle that supports you at every step.
Your dreams, love, joy, health, young spirit, young look, just anything."

---> my books can help you with that <---
You'll get the boost, inspiration, the right kick to stop waiting, and start playing with your life!

20190917_153234.jpg

31 POZITIVNÍCH AFIRMACÍ
stále po ruce


Načerpej, kdykoliv a kdekoliv budeš potřebovat
pozitivní vzpruhu, abys neztratil ani kousek
energie, ani minutu čímkoliv, co nemusíš,
co není tvé, co ti v ničem nepomáhá.


Stáhni si myšlenky už teď a tvoř si svůj vysněný svět

 • Žít v zahraničí, hlavně u moře a živit se tím, co mě baví ---> Od roku 2000 žiji převážně v zahraničí, hlavně u moře a živím se tím, co mě baví. A i když cesta srdce není vždycky jednoduchá, neměnila bych za nic na světě!

 • Stát se módní návrhářkou ---> V roce 2004 jsem založila vlastní značku oblečení, aniž bych návrhářství studovala. Během několika let dobrodružné cesty se značka dostala do první desítky nejvíce prodávaných na prodejním kreativním serveru mezi víc jak 70 tisíci značkami, a kromě radosti z tvoření mi umožnila žít další sny.

 • Vyrazit na sólo cestu do neznáma ---> V roce 2015 jsem vyrazila sama s jednosměrnou jízdenkou na cestu, která začala týdnem v mém vysněném Římě a pokračovala na Ischii, co se stala jedním z mých světových domovů, a kam se na delší období vracím, prohlubovat spojení se sebou, tvořit a snít o nových horizontech.

 • Stát se inspirativní spisovatelkou ---> V roce 2016 jsem vlastním nákladem vydala svou první knihu Můžeš vše, co chceš. Žádné nakladatelství ji nechtělo publikovat, protože jsem byla neznámou autorkou. Kniha se stala bestsellerem, a spolu s dalšími pomohla už více než 40 tisícům lidí k lepšímu životu. Cítím za to velkou vděčnost.

O ČEM JSEM SNILA & CO SE SPLNILO:

 • Partnera, co bude chtít sdílet nestandardní styl života, a musí to být cizinec s hlubokýma hnědýma očima ---> Po dlouhém hledání jsme se v roce 2016 potkali. O půlnoci, na lavičce, v malém přístavu na Ischii, jeho rodném ostrově. Tmavé oči, kouzelný úsměv, srdce na pravém místě, otevřený neobyčejnému dobrodružství, jakým vědomé žití je.

 • Nikdy jsem nevěřila tomu, že s věkem musíme stárnout ---> Dnes je mi 45 a cítím se v mnoha ohledech lépe než ve 20ti, a to díky životnímu stylu, který se vyvíjel od mých teenagerských let, a co se skládá z jednoduchých "pravidel", přirozených a možných pro kohokoliv, a co je také zdrojem inspirace pro mé knihy s přáním pomoci dalším přestat věřit mýtům a začít věřit ve vlastní sílu a schopnosti žít a být doslova "happy healthy limitless".

 • Sdílet s druhými vše, co jsem objevila, že funguje a podporovat v cestách srdce ---> Od té doby, co jsem začala vydávat své knihy, jsem dostala plno zpráv, že pomohly změnit životy v mnoha směrech, ať už v kariéře, ve vztazích, místu k životu, posílit sebedůvěru, začít myslet pozitivně, probudit chuť do života... Jsem šťastná, že jsem to zase jednou riskla a vydala se cestou, na které se cítím být na pravém místě.

 • Naučit se anglicky natolik, že se přestanu bát a začnu anglicky i psát ---> právě teď si začínám plnit další velký sen, a i když vím, že moje angličtina zdaleka není perfektní, to není důležité. Překonávat vlastní limity, dělat věci srdcem a s přáním inspirovat druhé důležité je. Věřím, že ať už tady nebo na stránkách mých knih načerpají inspiraci a motivaci další lidé odkudkoliv.

 • Několik příkladů z mé vlastní cesty, a je jich daleko víc, to říkají jasně a samy za sebe: Můžeš vše, co chceš! 

bottom of page