top of page
plážové oblečení
Připravit, pozor, teď - cover přední (1).jpg

NOVÝ
INSPIRATIVNÍ
ROMÁN

objednejte na e-shopu

nový inspirativní román
PŘIPRAVIT, POZOR, TEĎ!
(jen na PLÁŽovém e-shopu)


Tato kniha vznikla pro vás. Věřím, že vás může inspirovat a motivovat, zbavit obav, strachu a pochybností, které vám brání pustit se do dobrodružství, po kterém toužíte. Je to opravdový příběh o poslouchání srdce místo rozumu, o víře v intuici a vlastní sny, spontánních rozhodnutích, přátelství, lásce. Příběh jedné ženy, dívky, která se chytila příležitosti a odjela za svým barevným snem o tanci a životě u moře...

Odpočívá
21 - cover přední 5.jpg

nový inspirativní manuál

JSI TO, CO JÍŠ,
TAK JEZ A DĚLEJ TO NEJLEPŠÍ PRO TĚLO
I PRO DUŠI

 Na e-shopu objednané a zaplacené knihy jsou odesílány během pár dní Českou poštou a doporučeně
(+ poštovné Česko 89,- Kč/Slovensko 200,- Kč)
Platba kartou nebo převodem

Vlnité vlasy
plaz-logo-bile.png

KNIHY Z PLÁŽe INSPIRUJÍ
K AUTENTICKÉMU ŽIVOTU
S OTEVŘENÝM SRDCEM A RADOSTÍ V KAŽDÉM TEĎ

Nápad založit vlastní nakladatelství se v roce 2016 zrodil jako odpověď na další kroky v mé cestě. Vlastní prostor bez limitu. S láskou a vášní vznikají mé knihy, ať už jako vzkazy pro mé budoucí já, které bude potřebovat povzbudit, nebo pro kohokoliv, kdo v mých slovech najde odpovědi.

Na PLÁŽI si odpočinete, vydechnete, zpomalíte. Načerpáte energii, inspiraci, motivaci. Popustíte uzdu své fantazii, rozpomenete se na svou dětskou duši. Načerpáte chuť vyplout na otevřené moře vstříc svému horizontu bez hranic.

 

"Žij každý den tak, aby ti tvé srdce při západu slunce vehnalo do očí slzy vděčnosti za to,
že mu nasloucháš."
- z knihy Můžeš vše, co chceš

Psaní na pláži

Michaela

Děkuji za krásné inspirativní čtení. Knihu jsem dostala k narozeninám a cítím velkou vděčnost, že s Vámi můžu prožívat Váš životní příběh.

(Znova na cestě)

Lucie

Dnes jsem jí dočetla a cítím se skvěle,

jako po každé Vaší knížce. Děkuji Vám,

že vytváříte něco, co dává smysl!

(Můžeš vše a nic nemusíš)

Lenka

Katy, jen diky Tobě jsem se v létě poprvé vydala sama do Řecka, a pak ještě jednou s kamarádkou. Dodala jsi mi odahu. Bylo to nepopsatelné. Děkuji a přeji spoustu dalších knih.

Barefeet na písku
plaz-logo-bile.png

INSPIRATIVNÍ KNIHY Z PLÁŽe NA E-SHOPU V & KNIHKUPECTVÍ

průvodci a příběhy psané srdcem s přáním posvítit na cesty dalším 

muzes-vse-predni.jpg
cesty malé foto.jpg

"VAŠE KNIHY MI POMÁHAJÍ USKUTEČNIT VŠE. JSOU JAKO DROGA, CHCI DALŠÍ A DALŠÍ, ČTOU SE JEDNÍM DECHEM... DĚKUJI... ŽIJE SE MI LÉPE." 

ADÉLA / O KNIHÁCH

"MOC RÁDA ČTU VAŠE KNIHY, VŽDY MI VYKOUZLÍ ÚSMĚV NA RTU, A V TEN OKAMŽIK ZAPOMENU NA ZBYTEČNOSTI, KTERÝMI SE ZBYTEČNĚ KOMPLIKUJE ŽIVOT."

JANA / O KNIHÁCH

Rozlití písku

My všichni si můžeme spolu se svým srdcem napsat scénář k vlastnímu životu, který budeme milovat, a ve kterém sami sebe obsadíme do hlavní role. Můžeme si sami vytvořit ten nejlepší film, psát tu nejlepší knihu, jakou jsme si kdy uměli představit. Kdekoliv na světě se nacházíte, jakýkoliv je váš příběh, vaše minulost, zkušenosti, není žádný důvod, abyste nemohli žít takový život, jaký si ze srdce přejete. Ať už vám vaše intuice vybere jakoukoliv knihu, věřím, že vám její stránky vnesou úsměv do vašich srdcí a inspiraci do vašeho života.
S láskou Katy

bottom of page