20190929_110840.jpg

Buď tím, kým doopravdy jsi...

Můj táta před mnoha lety prohlásil, že se stejně jednou budu živit "tím šamanismem“ a žít v maringotce. Tehdy mě ještě živilo navrhování oblečení pro vlastní značku. Bylo to z jeho úst velmi překvapivé proroctví, které se méně překvapivě začalo plnit před pár lety, kdy jsem vydala svou první inspirativní knihu s příznačným názvem Můžeš vše, co chcešMaringotku sice ještě nemám, ale už hodně let žiju vlastně kočovným životem s tolika věcmi, co se vejdou do jednoho auta. A ten „šamanismus“ a jemu podobné mě zajímalo odjakživa. V různých obdobích mě hlas srdce navigoval k vyzkoušení různých činností, až mě dovedl k tomu, co dělám dnes a co vnímám jako své poslání. V roce 2016 jsem začala vydávat své knihy inspirované vlastním životem, a s přáním nasměrovat k životnímu stylu, co v cestě srdce pomáhá jít každým dnem. Cítím vděčnost za každého, komu mé knihy pomohly k odhodlání žít tak, jak naviguje jeho srdce. Protože šťastný člověk pomáhá dalším lidem kolem sebe věřit, že když se chce, všechno jde.

20190914_170716_edited.jpg
20190917_152736_edited.jpg

Věř v lásku a ve své sny...

Jedním z mých největších snů, kromě toho stát se inspirativní spisovatelkou, bylo žít na nějakém ostrově. Prvními, kde jsem žila dlouhodobě, byly Baleárské ostrovy, a kde jsem se octla díky milovanému tanci, když mi bylo 22. Díky tomuto riskantnímu rozhodnutí jsem nedokončila vysokou ekonomickou školu, která mě stejně nebavila, a vrhla se do života, o jakém jsem snila, i když budoucnost byla značně nejistá. Událo se plno věcí, v mém životě se vystřídalo několik profesí a lidí, lepších i horších nápadů a období, a pak jsem v roce 2015 podnikla sólo cestu do neznáma, o které jsem snila roky. Náhoda mi vybrala ostrov Ischia v jižní Itálii. Tehdy jsem se ještě věnovala navrhování oblečení, ale cítila, jak mě srdce vybízí udělat krok do dalšího vysněného neznáma - začít vydávat své knihy pro inspiraci dalším. Rok na to jsem skočila a vydala první knihu. Na Ischii jsem potkala mého "vysněného" Ostrovana, a i když jsme se na začátku podobali dvěma odlišným galaxiím, dnes je to 6 let, během kterých jsme vystřídali několik zemí k životu, a naše galaxie se díky značnému přičinění nás obou propojily v harmonický Vesmír plný každodenních objevů, radosti, podpory, svobody, lásky a inspirace, kterou si oba přejeme posílat dál. 

20190917_153129.jpg

Můj denní životní styl "šťastně, zdravě, bez hranic"...

Pohyb, čistá strava a další aktivity probouzející tělo i mysl jsou mým denním základem už spoustu let, a vím, že i díky nim se mi podařilo splnit velké sny. Jóga je už víc jak 10 let mým téměř denním společníkem. Hodně chodím,  často doma tančím, plavu, když mám příležitost. To vše a podobné jsou zároveň mé přirozené formy meditace a relaxace. S vegetariánskou stravou jsem začala experimentovat už jako teenager, a před 4 lety jsem se seznámila s ajurvédou, se kterou si na denní bázi hrajeme hlavně v kuchyni. Odjakživa věřím, že vše, co potřebujeme, máme už v sobě, vždy po ruce. A za dlouhé roky experimentování sama na sobě můžu potvrdit, že je to pravda. Vše, co skládá mé dny je přirozené, a může si to dovolit každý, není třeba nic zvláštního. Jen chtít žít na maximum. Vše sdílím na stránkách svých knih s přáním pomoci začít používat tyto úžasné "nástroje" - čistou stravu, pohyb, přirozenou péči o tělo, pozitivní přístup k životu a další, díky kterým může úplně každý změnit od základu svůj vlastní svět. Ať už jde o naplnění velkých snů, lásku, nebo cítit se a vypadat zářivě, nadšeně, inspirovaně a energicky v každém věku.

20190929_110941.jpg
20190917_153234.jpg
20190914_170716_edited.jpg

NAPIŠ PRO SEBE TEN NEJLEPŠÍ SCÉNÁŘ!

"Chtěla jsem žít život jako ve filmu. Vytvořit si takový životní styl, díky kterému se budu stále cítit energicky, budu zářit, mít plno nápadů a radost v srdci. Cítím, že tak žiju.
My všichni si můžeme napsat takový scénář, který budeme milovat, a ve kterém sami sebe obsadíme do hlavní role. Každý může vytvořit ten nejlepší film, jaký si kdy představil.
Kdekoliv na světě se nacházíš, jakýkoliv je tvůj příběh, tvá minulost, zkušenosti, věř mi, není žádný důvod, abys nemohl uspět v čemkoliv, co doopravdy chceš."
 

---> mé knihy pomohly už mnoha lidem, mohou pomoci i tobě <---