20190929_110943.jpg

Můžeš vše, co chceš

Malý inspirativní průvodce, co už pomohl změnit životy mnoha lidí. Může inspirovat i tebe.

"KATY, KDYŽ JSEM SI VAŠÍ KNÍŽKU - MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ - ČETLA, ABSOLUTNĚ VYDEPTANÁ TYRANSKÝM MANŽELEM A DVĚMA MALÝMI DĚTMI, POMYSLELA JSEM SI: KRÁSNÉ MYŠLENKY, ALE CO MŮŽU JÁ TEĎ? TO SE TO TÉ KATY ŘÍKÁ A CHYSTALA JSEM SE VÁM NAPSAT, JAKOU RADU BYSTE MĚLA PRO NESVOBODNÉ MATKY S DĚTMI... ROK SE S ROKEM SEŠEL, A JÁ JSEM ŠŤASTNĚ ROZVEDENÁ, MÁM SKVĚLOU PRÁCI, ŽIJU SI SVŮJŽIVOT BEZ OKOVŮ, A JSEM VÁM OPRAVDU VDĚČNÁ ZA TU PRVOTNÍ MYŠLENKU! ZA TEN KOPANEC DO ZADKU, A ZÁROVEŇ NESKUTEČNOU INSPIRACI A MOTIVACI ŽÍT ŽIVOT PODLE HLASU SVÉHO SRDCE! NEŘÍKÁM, ŽE CESTA TO BYLA JEDNODUCHÁ, CHCI JEN DODAT ODVAHU VŠEM TĚM ŽENÁM, KTERÉ SI ŘÍKAJÍ, ŽE POD TÍHOU ODPOVĚDNOSTI ZA MALÉ DĚTI RADĚJI NA HLAS SRDCE ZAPOMENOU, TA VAŠE MANTRA TOTIŽ PLATÍ PRO VŠECHNY BEZ OHLEDU NA JEJICH MOMENTÁLNÍ RODINNÝ STAV."

EVA / O MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

"NÁDHERNÁ KNIHA I VAŠE OSTATNÍ. MĚNÍ MI ŽIVOT. NIC VÍC INSPIRUJÍCÍHO JSEM NIKDY NEČETLA. JSEM PO TĚŽKÉ NEMOCI A TRÁPÍ MĚ PSYCHIKA. VAŠE KNIHY MI DODÁVAJÍ KURÁŽ I CHUŤ DO ŽIVOTA. DĚKUJI, ŽE JSTE!"

ROMANA / O MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

20190917_153129.jpg

Lucie

Všechny knihy od Katy Yaksha jsou super! Tuhle doporučuji obzvlášť! Krásné věty, psané od srdce.

(O Můžeš vše, co chceš)

Eva

Kniha je úžasná. Před rokem mi hodně pomohla, a i dnes, když si potřebuji některé věci ujasnit nebo se dát do rovnováhy, zalistuji v ní a najdu, co potřebuji. Mohu jen doporučit! Katy ví, jak na nás! 

(O Můžeš vše, co chceš)

Elena

Katy se stala mojí motivací. Její knihy mi pomohly nastartovat můj nový život. Můžeš vše, co chceš byla první knížka a samozřejmě nezůstala poslední.

MÉ KNIHY TĚ NASMĚRUJÍ K TOBĚ A TOMU JAK:

  • Užívat si života, slavit, žít s radostí a nadšením z každého okamžiku

  • Myslet pozitivně a vidět to lepší na každé situaci, přestat čekat a začít jednat

  • Věřit v sebe, ve své sny a v to, že se díky tobě stanou tvojí realitou

  • Být sám sebou s každým a v každé situaci

  • Pěstovat zdraví a nadčasovou krásu přirozenou cestou

  • Napojit se na vnitřního průvodce, hlas srdce, který má pro tebe vše, co potřebuješ

"Začni už dnes tvořit životní styl, co tě podpoří v každém okamžiku.
Tvé sny, lásku, radost, zdraví, mladou duši, zářivý vzhled, zkrátka cokoliv."

---> moje knihy ti s tím mohou pomoci <---
Posílí tvé odhodlání, inspirují tě, dodají odvahu k tomu přestat čekat a začít žít život, jaký chceš!

20190917_152736_edited.jpg

Michaela

Děkuji za krásné inspirativní čtení. Knihu jsem dostala k narozeninám a cítím velkou vděčnost, že s Vámi můžu prožívat Váš životní příběh.

(Znova na cestě)

Lucie

Dnes jsem jí dočetla a cítím se skvěle,

jako po každé Vaší knížce. Děkuji Vám,

že vytváříte něco, co dává smysl!

(Můžeš vše a nic nemusíš)

Lenka

Katy, jen diky Tobě jsem se v létě poprvé vydala sama do Řecka, a pak ještě jednou s kamarádkou. Dodala jsi mi odahu. Bylo to nepopsatelné. Děkuji a přeji spoustu dalších knih.

"VAŠE KNIHY MI POMÁHAJÍ USKUTEČNIT VŠE. JSOU JAKO DROGA, CHCI DALŠÍ A DALŠÍ, ČTOU SE JEDNÍM DECHEM... JSTE BÁJEČNÁ, DĚKUJI... ŽIJE SE MI LÉPE." 

ADÉLA / O KNIHÁCH

"JSTE ÚŽASNÁ, MOC RÁDA ČTU VAŠE KNIHY, VŽDY MI VYKOUZLÍ ÚSMĚV NA RTU, A V TEN OKAMŽIK ZAPOMENU NA ZBYTEČNOSTI, KTERÝMI SE ZBYTEČNĚ KOMPLIKUJE ŽIVOT."

JANA / O KNIHÁCH

20190914_170716_edited.jpg

NAPIŠ PRO SEBE TEN NEJLEPŠÍ SCÉNÁŘ!

"Chtěla jsem žít život jako ve filmu. Vytvořit si takový životní styl, díky kterému se budu stále cítit energicky, budu zářit, mít plno nápadů a radost v srdci. Cítím, že tak žiju.
My všichni si můžeme napsat takový scénář, který budeme milovat, a ve kterém sami sebe obsadíme do hlavní role. Každý může vytvořit ten nejlepší film, jaký si kdy představil.
Kdekoliv na světě se nacházíš, jakýkoliv je tvůj příběh, tvá minulost, zkušenosti, věř mi, není žádný důvod, abys nemohl uspět v čemkoliv, co doopravdy chceš."
 

---> mé knihy pomohly už mnoha lidem, mohou pomoci i tobě <---