20190929_110941.jpg

Be who you really are...

Můj táta před mnoha lety prohlásil, že se stejně jednou budu živit "tím šamanismem“ a žít v maringotce. Tehdy mě ještě živilo navrhování oblečení pro vlastní značku. Bylo to z jeho úst velmi překvapivé proroctví, které se méně překvapivě začalo plnit před pár lety, kdy jsem vydala svou první inspirativní knihu s příznačným názvem Můžeš vše, co chcešMaringotku sice ještě nemám, ale už hodně let žiju vlastně kočovným životem s tolika věcmi, co se vejdou do jednoho auta. A ten „šamanismus“ a jemu podobné mě zajímalo odjakživa. V různých obdobích mě hlas srdce navigoval k vyzkoušení různých činností, až mě dovedl k tomu, co dělám dnes a co vnímám jako své poslání. V roce 2016 jsem začala vydávat své knihy, inspirované vlastním životem, s přáním nasměrovat k životnímu stylu, co v cestě srdce pomáhá jít každým dnem. Cítím vděčnost za každého, komu mé knihy pomohly k tomu nebát se jít, a žít tak, jak naviguje jeho srdce. Protože šťastný člověk pomáhá dalším lidem kolem sebe věřit, že když se chce, všechno jde.

20190914_170716_edited.jpg
20190917_152736_edited.jpg

Believe in love and your dreams...

Jedním z mých největších snů, kromě toho stát se inspirativní spisovatelkou, bylo žít na nějakém ostrově. Prvními, kde jsem žila dlouhodobě, byly Baleárské ostrovy, a kde jsem se octla díky milovanému tanci, když mi bylo 22. Díky tomuto riskantnímu rozhodnutí jsem nedokončila vysokou ekonomickou školu, která mě stejně nebavila, a vrhla se do života, o jakém jsem snila, i když budoucnost byla značně nejistá. Událo se plno věcí, v mém životě se vystřídalo několik lidí, profesí, lepších i horších nápadů a období, a pak jsem v roce 2015 podnikla sólo cestu do neznáma, o které jsem snila roky. Náhoda mi vybrala ostrov Ischia v jižní Itálii. Tehdy jsem se ještě věnovala navrhování oblečení, ale cítila, jak mě srdce vybízí udělat krok do dalšího vysněného neznáma - začít vydávat své knihy pro inspiraci dalším. Rok na to jsem skočila a vydala první knihu. Na Ischii jsem potkala mého "vysněného" Ostrovana, a i když jsme se na začátku podobali dvěma odlišným galaxiím, dnes je to 6 let, během kterých jsme vystřídali několik zemí k životu, a naše galaxie se díky značnému přičinění nás obou propojily v harmonický Vesmír plný každodenních objevů, radosti, podpory, svobody, lásky a inspirace, kterou si oba přejeme posílat dál. 

20190929_110941.jpg

My daily lifestyle is the door to wellbeing...

Pohyb, čistá strava a další aktivity probouzející tělo i mysl jsou mým denním základem už spoustu let, a vím, že i díky nim se mi podařilo splnit velké sny. Jóga je už víc jak 10 let mým téměř denním společníkem. Často doma tančím, hodně chodím, plavu, když mám příležitost. To vše je pro mně zároveň přirozenou formou meditace. S vegetariánskou stravou jsem začala experimentovat už jako teenager, a před 4 lety jsem se seznámila s ajurvédou, se kterou si na denní bázi hrajeme hlavně v kuchyni. Odjakživa věřím, že vše, co potřebujeme, máme už v sobě, vždy po ruce. A za dlouhé roky experimentování sama na sobě můžu potvrdit, že je to pravda. Vše, co skládá naše dny, je přirozené, může dělat každý, není k tomu třeba nic zvláštního. Jen chtít žít svůj život na maximum. Své objevy sdílím na stránkách knih s přáním nasměrovat k používání těchto úžasné "nástrojů" - čistou stravu, pohyb, přirozenou péči o tělo, pozitivní přístup k životu, aktivní tvorby svých vizí, díky kterým může úplně každý změnit od základu svůj vlastní svět, ať už jde o naplnění velkých snů, lásku, cítit se skvěle v každém věku, nebo třeba skvělý pocit ve vlastním těle bez počítání kalorií.

20190929_110941.jpg
20190917_153234.jpg
20190914_170716_edited.jpg

WRITE FOR YOURSELF THE BEST SCREENPLAY!

"I wanted to live a life like in a movie. To cultivate such a lifestyle which in a natural way helps me to be vibrant, energetic, full of ideas all the time. I feel, I am living it.
We all can write such a screenplay which we love, and put ourselves in the role of the leading lady or leading man. We all can write the best movie, we've ever imagined to see.
Wherever you are in the world, whatever your story or background is, trust me, there's no reason why you, too, couldn't succeed in anything you truly want."
 

---> my books had helped many people with it, they can help you, too <---