20190929_110943.jpg

Můžeš vše, co chceš

Inspirativní průvodce, který pomohl

změnit životy mnoha lidí.

MŮŽE POMOCI I TOBĚ

Můžeš vše, co chceš

Všechno jde! Když se chce, jak se říká. A něco na tom pravdy bude. Nebo spíš, ona to pravda tak docela je.

Dřív jsem byla přesvědčená, že se hlasem srdce řídí každý z nás. Vždyť čím jiným se v životě řídit než hlasem srdce? Pravdou ale je, že spousta lidí uzamkla tuto tichou a jednoduchou nápovědu na co nejhlubším místě ve svém nitru. Snad v období, kdy vyrostli a přestali věřit na pohádky. Já pohádkám věřím dodnes. Nemyslím si, že jsou jen pro děti. My všichni bez ohledu na datum narození jsme stále těmi dětmi. Naše duše roky nepočítá. Je stále stejně hravá, živá, zvídavá, radostná... Vyzývá nás, abychom jí představili svět v plné kráse. Chce po nás jediné: "Žij šťastný život. Tvé srdce ti cestu ukáže."

Mým přáním a účelem této inspirativní příručky je nasměrovat tě zpátky ke tvé vnitřní nápovědě. Hlasu srdce. Abys mohl kráčet po své cestě s tvým srdcem pevně za ruku.

79480963_456460148615740_646582909523722240_n.jpg

K čemu tě kniha inspiruje:

  • Myslet pozitivně a vidět to lepší na každé situaci, přestat čekat a začít jednat

  • Věřit v sebe, ve své sny a v to, že se díky tobě stanou tvojí realitou

  • Být sám sebou s každým a v každé situaci

  • Užívat si života, slavit, žít s radostí a nadšením z každého okamžiku

  • Pěstovat zdraví a nadčasovou krásu přirozenou cestou

  • Napojit se na vnitřního průvodce, hlas srdce, který má pro tebe vše, co potřebuješ

Malý inspirativní průvodce...

... co vám jednoduchým a jasným způsobem pomůže rozpomenout se na vrozenou sílu, díky které si krok za krokem dovedete zhmotnint život, po jakém toužíte. Stránky plné motivace a dobré nálady, které vás doslova nakopnou jako čerstvě vypresovaná šťáva nebo silné espresso k vykročení na cestu podle hlasu srdce. Lehká knížka pro každého, kdo se chce ve svém životě cítit na pravém místě. Autorka uvolněným způsobem sdílí jednoduché metody a postřehy, které se jí na cestách za dosahováním přání a cílů osvědčily, i když i ona, jak se v knize svěřuje, také prošla obdobím, kdy zapomněla na to, že může vše.

"Můžeme vše, co si přejeme. Tak neplýtvejme životem a vykročme za tím.
Je jen na nás, pro co se rozhodneme. Setrvat v životě bez života nebo se do něj pustit naplno?
Změna může začít právě TEĎ! Nadechněte se a řekněte si: MŮŽU VŠE.
Seberte odvahu, úsměv a skočte do toho, co si přejete. Udělejte to pro sebe, inspirujete další.
To za to stojí, co říkáte?"

20190917_153129.jpg

Lucie

Všechny knihy od Katy Yaksha jsou super! Tuhle doporučuji obzvlášť! Krásné věty, psané od srdce.

(O Můžeš vše, co chceš)

Eva

Kniha je úžasná. Před rokem mi hodně pomohla, a i dnes, když si potřebuji některé věci ujasnit nebo se dát do rovnováhy, zalistuji v ní a najdu, co potřebuji. Mohu jen doporučit! Katy ví, jak na nás! 

(O Můžeš vše, co chceš)

Elena

Katy se stala mojí motivací. Její knihy mi pomohly nastartovat můj nový život. Můžeš vše, co chceš byla první knížka a samozřejmě nezůstala poslední.

20190914_170716_edited.jpg

NAPIŠ PRO SEBE TEN NEJLEPŠÍ SCÉNÁŘ!

"Chtěla jsem žít život jako ve filmu. Vytvořit si takový životní styl, díky kterému se budu stále cítit energicky, budu zářit, mít plno nápadů a radost v srdci. Cítím, že tak žiju.
My všichni si můžeme napsat takový scénář, který budeme milovat, a ve kterém sami sebe obsadíme do hlavní role. Každý může vytvořit ten nejlepší film, jaký si kdy představil.
Kdekoliv na světě se nacházíš, jakýkoliv je tvůj příběh, tvá minulost, zkušenosti, věř mi, není žádný důvod, abys nemohl uspět v čemkoliv, co doopravdy chceš."
 

---> mé knihy pomohly už mnoha lidem, mohou pomoci i tobě <---