Novinka

Můžu cokoliv - 33 inspirativních povzbuzení

Můžu cokoliv přední.jpg

Stáhni a načerpej kdykoliv a kdekoliv budeš potřebovat pozitivní vzpruhu. Sada afirmací, volně inspirovaných knihou Můžeš vše, co chceš, hned posílí tvou sebedůvěru a připomenou tvůj záměr, tvou sílu, možnost volby toho nejlepšího v každém okamžiku, možnost vybrat si vždycky radost a neztrácet ani kousek odhodlání ani jeden okamžik špatnou náladou, pochybami nebo obavami. Ať už jsi na začátku cesty k nějakému snu nebo už jsi na cestě, tento kapesní průvodce zažehne pozitivní jiskru v každé duši. Každý z nás potřebuje povzbudit a připomenout, že má vždycky plno možností, a že je správné a v pořádku následovat sny, hlas srdce a vlastní cestu.

33 e-kartiček k posílení sebedůvěry a motivace k vykročení za sny, 99,- Kč

Obálka na web bez stínu.jpg

Síla života v jednoduchosti (jen na e-shopu)

Vydejte se na kouzelný výlet na stránkách této inspirativní příručky, co vám připomene, jak bohatý umí být život v každém obyčejném dni, když se uvolníte, zpomalíte a zjednodušíte. Svět klidu, do kterého můžete kdykoliv vstoupit a nechat se prostřednictvím povznášejících myšlenek, podnětných příkladů a harmonizačních kreseb inspirovat k tomu, jak poskládat své dny, aby se každodenní život stal plynulým radostným pohybem a zároveň proudem energie, kreativity a harmonie, i ve vztazích s druhými. Cílem knihy je připomenout vám jednoduché nástroje k tomu, jak žít vědoměji, a být i jednat v klidu, ať se děje cokoliv.
128 stran, barevné ilustrace, modrý text, paperback 250,-/e-book 159,- Kč

Obálka na web bez stínu 2.jpg

Nechat se vést srdcem (jen na e-shopu)

Každý den je příležitostí k tomu žít tak, jak nám ze srdce sedí. Autobiografický příběh, co inspiruje zdaleka ne jen k tomu vydat se na jeden z ostrovů, z nichž každý má tu kouzelnou moc dostat se hodně rychle pod kůži, ale hlavně k tomu otevřít se naplno intuici, aby se srdce mohlo ujmout kormidla a odvážně vést vaše kroky. Ne jen na objevných výpravách, ale proměnit v objevnou naplňující cestu každý den. Protože každý den žijeme jen jednou, tak ať ho za to stojí žít! Vyprávění zachycené během jedné červencové cesty po několika chorvatských ostrovech. Pro každého, kdo nezapadá do davu a rád si vyšlapává vlastní cestičky.
138 stran, paperback 230,-/e-book 159,- Kč

muzes-vse-predni.jpg

Můžeš vše, co chceš

Chcete se probouzet každý den s radostí? Žít svými sny, mít plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním, přirozeností. Je to cesta. Objevit pro co jste se narodili a pak za tím jít. Inspirativní příručka, jež vám jednoduchým a jasným způsobem pomůže rozpomenout se na vrozenou sílu, díky které si krok za krokem dovedete zhmotnit život, po jakém toužíte. Stránky plné motivace a dobré nálady, které vás nakopnou jako čerstvě vypresovaná šťáva nebo espresso k vykročení na cestu podle hlasu srdce. Malý inspirativní průvodce na vaší kouzelnou cestu životem.

136 stran, paperback, v knihkupectví 199,- Kč

"VAŠE KNIHY MI POMÁHAJÍ USKUTEČNIT VŠE. JSOU JAKO DROGA, CHCI DALŠÍ A DALŠÍ, ČTOU SE JEDNÍM DECHEM... JSTE BÁJEČNÁ, DĚKUJI... ŽIJE SE MI LÉPE." 

ADÉLA / O KNIHÁCH

"JSTE ÚŽASNÁ, MOC RÁDA ČTU VAŠE KNIHY, VŽDY MI VYKOUZLÍ ÚSMĚV NA RTU A V TEN OKAMŽIK ZAPOMENU NA ZBYTEČNOSTI, KTERÝMI SE ZBYTEČNĚ KOMPLIKUJE ŽIVOT."

JANA / O KNIHÁCH

Další stránky inspirace & motivace v knihkupectví

znova-na-ceste-web.jpg
jj-predni.jpg
muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka.jpg
ver-svym-snum-obalka.jpg
rma-predni.jpg
muzeszit-predni-2.jpg