NOVINKA

V KNIHKUPECTVÍ

Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já.

OBJEV, CO MILUJEŠ

A ŽIJ TÍM

Chcete se probouzet každý den s radostí? Chcete žít svými sny, mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost.

Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností.

Je to cesta. Objevit, pro co jste se narodili a za tím jít.

INSPIRATIVNÍ PRŮVODCE

Volné pokračování knihy

Můžeš vše, co chceš.

Nová dávka slovního kofeinu pro vaši každodenní inspiraci.

Šťastný život je volbou, ne věcí náhody a nebo štěstí. Žít bez limitů můžeš začít právě teď. Tak, jak jsi, tam, kde jsi, se vším, co jsi. Je jen na tobě, jestli se pro to rozhodneš. Vše, co potřebuješ, máš už teď.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH

Kniha plná hlasu moře o cestě nejen za znovunalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie. V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou, kdy máte možnost přiblížit se k jeho duši, k duši těch, kteří se narodili do jeho náruče, i k té své.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH

Nahodilé prázdniny v Římě, které vůbec nebyly v plánu. Nechte se inspirovat neturistickými toulkami ve věčném městě, kde jsem tentokrát díky poslechnutí spontánního vnuknutí prožila svou osobní verzi mého oblíbeného filmu a našla odpovědi i další směr, které jsem najít potřebovala.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH

Mallorca, magický ostrov, jenž otevírá duši těm, kteří se zajímají o víc než jen o nablýskaný povrch a bonusem věnuje klíče k velkým tajemstvím života. A tak jsme se dobrovolně vzdali trochy pohodlí výměnou za klíč k ošuntělé boudičce uprostřed mallorských polí a vůbec jsme toho nelitovali.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚHY

Být šťastným je daleko snazší, než si myslíte. A co je na tom nejlepší? Že se ve stavu trvalého štěstí můžete octnout doslova lusknutím prstů. Jednotlivé příběhy stejně jako inspirativní myšlenky můžete číst i na přeskáčku a v každém najdete odpovědi na to, kudy znovu vejít do světa bez hranic.

Přečetla jsem spoustu knih na podobné téma, ale Vaše kniha mi dala opravdu zatím nejvíc. Je úžasná a stále si jí pročítám a listuji. Moc za ní děkuji!

Adéla, Chrudim

o Můžeš vše, co chceš

Dostala jsem ji od milované sestry.

Je jako moje bible. Všude ji nosím

s sebou, protože mi neskutečně moc mi dává. Díky!"

Pavlína, Litoměřice

o Můžeš vše, co chceš

Už z druhé stránky jsem byla nadšená. Doporučuji všem,

kdo chtějí něco ve svém

životě změnit.

Zdeňka, Praha

o Jednosměrné jízdence