muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka-3d.jpg

NOVINKA

V KNIHKUPECTVÍ

Volné pokračování bestselleru Můžeš vše, co chceš. Autorka v knize sdílí další metody a postřehy, které jí pomáhají vnímat život jako zábavnou hru, nedělat si těžkou hlavu z hloupostí a nezapomínat, že sama i s druhými může vše a nic nemusí.

muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka-3d.jpg
muzes-vse-2-3d.jpg

2. VYDÁNÍ přes 17000 prodaných

INSPIRACE I PRO VÁS

Chcete se probouzet každý den s radostí, žít svými sny, mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností.

Je to cesta. Objevit, pro co jste se narodili a za tím jít.

muzes-vse-2-3d.jpg

10 KROKŮ

K ŽIVOTU V HARMONII

Můžete se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co vám v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí.

Co můžete ztratit? Nic. V této hře neriskujete, ale jen vyhráváte.

Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já.

INSPIRATIVNÍ PRŮVODCE

Šťastný život je volbou, ne věcí náhody nebo štěstí. Žít bez limitů můžete začít právě teď.

Je na vás, jestli se pro to rozhodnete. Vše, co pro začátek potřebujete, už máte.

Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem.

OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH

Kniha plná hlasu moře o cestě nejen za znovunalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie. V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou, kdy máte možnost přiblížit se k jeho duši, k duši těch, kteří se narodili do jeho náruče, i k té své.

PRÁZDNINY V ŘÍMĚ

Prázdniny v Římě, které vůbec nebyly v plánu, ale rozhodně se měly stát. Nechte se inspirovat neturistickými toulkami a opojným kouzlem věčného města, co čaruje na každém kroku. Díky následování intuice jsem prožila svou verzi mého oblíbeného filmu, a objevila mnohem víc, než se dá vyčíst v běžném průvodci.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH

Mallorca, magický ostrov, jenž otevírá duši těm, kteří se zajímají o víc než jen o nablýskaný povrch a bonusem věnuje klíče k velkým tajemstvím života. A tak jsme se dobrovolně vzdali trochy pohodlí výměnou za klíč k ošuntělé boudičce uprostřed mallorských polí a vůbec jsme toho nelitovali.

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚHY

Být šťastným je daleko snazší, než si myslíte. A co je na tom nejlepší? Že se ve stavu trvalého štěstí můžete octnout doslova lusknutím prstů. Jednotlivé příběhy, stejně jako inspirativní myšlenky, můžete číst i na přeskáčku.

V každém najdete nějakou nápovědu k tomu, kudy znovu vejít do světa bez hranic.

Přečetla jsem spoustu knih na podobné téma, ale Vaše kniha mi dala opravdu zatím nejvíc. Je úžasná a stále si jí pročítám a listuji. Moc za ní děkuji!

Adéla, Chrudim

o Můžeš vše, co chceš

Dostala jsem ji od milované sestry.

Je jako moje bible. Všude ji nosím

s sebou, protože mi neskutečně moc mi dává. Díky!"

Pavlína, Litoměřice

o Můžeš vše, co chceš

Už z druhé stránky jsem byla nadšená. Doporučuji všem,

kdo chtějí něco ve svém

životě změnit.

Zdeňka, Praha

o Jednosměrné jízdence