20191003_121620(1).jpg

ŽIVOT JE AUTOR,

JÁ JSEM JEN SPISOVATEL

znova-na-ceste-3d.jpg

NOVINKA V KNIHKUPECTVÍ

Znova na cestě... tentokrát ne jako single žena, co vyrazila poznat kousek světa a s ním sama sebe, ale ve dvou, za poznáním nových horizontů i tajuplného kontinentu jménem Láska. Volné pokračování knihy Jednosměrná jízdenka, opravdového příběhu o jedné ženě, co vždycky věřila tomu, že poslouchat hlas srdce je tím nejlepším, co pro všechny můžeme udělat.

jj1.jpg

INSPIRATIVNÍHO PRŮVODCE NEBO AUTOBIOGRAFICKÝ PŘÍBĚH?

muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka.jpg

KOUPIT

136 stran, 199,- Kč

NOVÝ PRŮVODCE

Volné pokračování bestselleru Můžeš vše, co chceš. Autorka v knize sdílí další metody a postřehy, které jí pomáhají vnímat život jako zábavnou hru, nedělat si těžkou hlavu z hloupostí a nezapomínat, že sama i s druhými může vše a nic nemusí.

UKÁZKA

muzes-vse-2-obalka.jpg

KOUPIT

136 stran, 199,- Kč

BESTSELLER

Chcete se probouzet každý den s radostí, žít svými sny, mít pořád plno energie, nápadů a inspirace? Můžete žít život podle svých snů. Nebojte se připustit si tuhle možnost. Být tím, kým jste, je vaším posláním. Přirozeností.

Je to cesta. Objevit, pro co jste se narodili a za tím jít.

UKÁZKA

jsi-bez-hranic.jpg

KOUPIT

152 stran, 199,- Kč

10 KROKŮ K HARMONII

Můžete se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co vám v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžete ztratit? Nic. V této hře neriskujete, ale jen vyhráváte.

Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já.

UKÁZKA

muzeszit-predni-2.jpg

KOUPIT

152 stran, 219,- Kč

PRŮVODCE

Šťastný život je volbou, ne věcí náhody nebo štěstí.Žít bez limitů můžete začít právě teď. Je na vás, jestli se pro to rozhodnete. Vše, co pro začátek potřebujete, už máte.

Další inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem.

UKÁZKA

jj-predni.jpg

 

KOUPIT

308 stran, 279,- Kč

O CESTĚ, CO MI ZMĚNILA ŽIVOT

Kniha plná hlasu moře o cestě nejen za nalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie. V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou, kdy máte možnost přiblížit se k jeho duši, k duši těch, kteří se narodili do jeho náruče, i k té své.

UKÁZKA

rma-predni.jpg

KOUPIT

252 stran, 279,- Kč

SPLNĚNÉ PŘÁNÍ NA DALŠÍCH Z MÝCH CEST

Prázdniny v Římě, které vůbec nebyly v plánu. Nechte se inspirovat neturistickými toulkami a opojným kouzlem věčného města, co čaruje na každém kroku. Díky následování intuice jsem prožila svou verzi mého oblíbeného filmu a objevila mnohem víc než se dá vyčíst v běžném průvodci.

UKÁZKA

ver-svym-snum-obalka.jpg

KOUPIT

136 stran, 199,- Kč

KOUZELNÝ PŮL ROK NA SAMOTĚ U MOŘE

Mallorca, magický ostrov, jenž otevírá duši těm, kteří se zajímají o víc než jen o nablýskaný povrch a bonusem věnuje klíče k velkým tajemstvím života. A tak jsme se dobrovolně vzdali trochy pohodlí výměnou za klíč k ošuntělé boudičce uprostřed mallorských polí a vůbec jsme toho nelitovali.

UKÁZKA

cesty malé foto.jpg

KOUPIT

200 stran, 229,- Kč

RŮZNÉ CESTY, JEDEN CÍL - ŽÍT S ÚSMĚVEM

Být šťastným je daleko snazší, než si myslíte. A co je na tom nejlepší? Že se ve stavu trvalého štěstí můžete octnout doslova lusknutím prstů. Jednotlivé příběhy, stejně jako inspirativní myšlenky, můžete číst i na přeskáčku. V každém najdete nějakou nápovědu k tomu, kudy znovu vejít do světa bez hranic.

UKÁZKA

"Vědomé překonávání vlastních omezení - zvyků, stereotypů - je otvíráním dveří k vnitřní síle i možnostem, které jsou daleko větší, než si myslíme, že máme, můžeme nebo umíme."  (Jsi bez hranic)

20191015_123846.jpg

RECEPT NA TO BÝT ZDRAVÝ A MLADÝ JE DĚLAT, CO MILUJEŠ, NEPŘESTAT SE HÝBAT A UČIT NOVÉ VĚCI

Inspirativní knihy o tom, že když se chce, všechno jde. Máte-li nějaký sen, chcete udělat změnu, vyrazte za tím. Ono to nějak půjde. Dveře se otevřou. Seberte odvahu, nadechněte se a udělejte první krok. Na ten další pak hned uvidíte. A také zjistíte, že se vám lépe dýchá, cítíte víc energie a radosti, jednoduše víc života. A to je ono. Můžete cítit se skvěle i vypadat skvěle, žít tím, čím v srdci jste, protože pro to jste se narodili. A není nic, kromě vás, co by vám v tom zabránilo. Bonusem se stanete inspirací pro spoustu lidí kolem vás. Už to za ten první krok stojí.

"Pomůžou vaše knihy i v této celosvětové situaci?" ptají se mě a já odpovídám:

"Kniha sama o sobě nepomůže nikdy, byť by byla sebelepší... svět i světovou situaci tvoříme vždycky všichni, ať se to tak nemusí zdát... když každý z nás bude maximálně zodpovědný za vlastní život, bude se věnovat tomu, co má smysl, následovat vnitřní vedení, zdravý životní styl, naslouchat tělu a průběžně se o něj starat, ne až když se něco pokazí, pak bude celý svět celkově šťastnější i zdravější... takže ano, knihy mohou i teď pomoci - k tomu začít u sebe a tak jednou malou kapkou přispět do širého oceánu zdravého a radostného světa..."

muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka-3d.jpg
muzes-vse-2-3d.jpg
jsi-bez-hranic-3d.jpg

DOSTANETE V KNIHKUPECTVÍ

Přečetla jsem spoustu knih na podobné téma, ale Vaše kniha mi dala opravdu zatím nejvíc. Je úžasná a stále si jí pročítám a listuji. Moc za ní děkuji!

Adéla, Chrudim

o Můžeš vše, co chceš

Dostala jsem ji od milované sestry.

Je jako moje bible. Všude ji nosím

s sebou, protože mi neskutečně moc mi dává. Díky!"

Pavlína, Litoměřice

o Můžeš vše, co chceš

Už z druhé stránky jsem byla nadšená. Doporučuji všem,

kdo chtějí něco ve svém

životě změnit.

Zdeňka, Praha

o Jednosměrné jízdence

Proč nakladatelství PLÁŽ?

Nechtěla jsem být svázaná žádnými pravidly, cenzurami, termíny, tak jsem si založila vlastní nakladatelství PLÁŽ a začala své knihy vydávat sama takové, jak je napsal život a srdce. Název ke mě přišel naprosto spontánně, když jsem o něm přestala přemýšlet, jednoho dne na pláži. Mělo to tak být. Kde jinde jsem já mohla "skončit" (nebo líp, opravdu začít) než na PLÁŽI?

Na PLÁŽI si odpočinete, vydechnete, zpomalíte. Načerpáte energii, inspiraci, motivaci. Popustíte uzdu své fantazii, rozpomenete se na svou dětskou duši. Zadovádíte si ve vlnách, proběhnete se v písku. Při západu slunce se s někým setkáte, popovídáte, vyměníte si zážitky a postřehy. Načerpáte chuť vyplout na otevřené neohraničené moře vstříc svému horizontu.

PLÁŽ vás inspiruje k autentickému životu s úsměvem, radostí a otevřeným srdcem v každém okamžiku.

"Každý jsme vlastním světem. Když budeme používat přirozené schopnosti, výbavu, se kterou jsme se narodili, vždycky se cesta najde, budeme svobodní, ať se kolem děje cokoliv."