top of page
20190917_152347_edited.jpg

Síla života
v jednoduchosti

Malá kouzelná kniha, co inspiruje k tomu uvolnit se, zpomalit a zjednodušit

OBJEV V SOBĚ VLASTNÍ PLÁŽ KLIDU

Síla života v jednoduchosti (jen na e-shopu)

Malý kouzelný svět klidu, do kterého můžete kdykoliv vstoupit a nechat se prostřednictvím povznášejících myšlenek, podnětných příkladů a harmonizačních kreseb inspirovat k tomu uvolnit se, zpomalit, zjednodušit a poskládat své dny tak, že se každodenní život stane plynulým radostným pohybem a zároveň proudem energie, kreativity a inspirace i ve vztazích s druhými.

 

Cílem knihy je připomenout vám jednoduché nástroje k tomu, jak jít v průběhu svých dní pomaleji a jednodušeji, začít vnímat kouzelné detaily kolem sebe… dokonalost každého listu, pohyb křídel letícího ptáka, sluneční paprsky, naplno vnímat každý dotek, vůni, chuť…  a co vaše dny nesmírně obohatí.

 

Tím, že se vydáte hlouběji do vlastního světa, objevíte v sobě klidnou pláž, kterou omývají pomyslné mořské vlny, a na které se všechno jeví jasné, jednoduché, kde se rozprostírá nádherný klid a pohoda, ať se venku děje cokoliv. Nasměrovat vás na vlastní pláž klidu a z ní s lehkostí a radostí skládat své dny, je také přáním této knihy.

IMG-1124.JPG

Nejen kniha...

  • "Healing HeArt" - harmonizační kresby, které doplňují text, nejsou jen ilustracemi zachycujícími mořské detaily a prostředí, ale další jednoduchou pomůckou k naladění se na pohodu a klid uvnitř sebe. Jsou vytvořené člověkem, který jde sám intenzivní cestou seberozvoje. Prohlubující se klid a uvědomění v nitru se v harmonickém působení odráží v jeho kresbách. Stačí se na pár minut zadívat na některý z obrázků a budete vnímat příjemný pocit uvolnění a zklidnění, co pomůže otevřít se, aby k vám inspirace měla ještě volnější cestu.

  • Kniha je zároveň "colorterapií", díky modrému textu použitému v celé knize. Modrá barva navozuje klid, pomáhá uvolnit se, je meditativní. A tak při čtení budete automaticky čerpat pozitivní účinky z této barvy nekonečné oblohy, moře, barvy, co nás všechny inspiruje k tomu dívat se jak daleko kolem sebe, tak stejně hluboko do sebe, a tím se postupně stávat nekonečným světem klidu, radosti i jasného směru v životě.

Paperback...

127 stran, paperback 225,- Kč

Kniha vám dorazí českou poštou během následujícího týdne po zadání objednávky, možná i dřív :)

Vydejte se na kouzelný výlet na stránkách této knihy, co vám připomene, jak bohatý umí být život
v každém obyčejném dni, když se uvolníte, zpomalíte a zjednodušíte.

20190917_153129.jpg

Blanka

Knížka mi pomohla k daleko větší vnímavosti.

Marcela

Je to má bible klidu.

Jarka

Knížka je nádherná, krásně ilustrovaná, působí uklidňujícím dojmem.

bottom of page