Inspirativní knihy... z Pláže

Nápad založit vlastní nakladatelství se v roce 2016 zrodil jako odpověď na další kroky v mé cestě. Vlastní prostor bez limitu. S láskou a vášní vznikají mé knihy, zápisky v notýscích. Ať už jako vzkazy pro mé budoucí já, které bude potřebovat povzbudit nebo pro kohokoliv, kdo v mých slovech může najít odpovědi na své otázky. PLÁŽ vás inspiruje k autentickému životu s úsměvem, radostí a otevřeným srdcem v každém okamžiku. Novinky je momentálně možné koupit jen zde na e-shopu, předchozí knihy dostanete v knihkupectví po celé ČR.

Knihy, co na PLÁŽI už vyšly...

Novinky (lze koupit pouze tady na e-shopu): Síla života v jednoduchosti (2022), Nechat se vést srdcem (2022)

Inspirativní průvodci: Můžeš vše, co chceš (2016, 2. vydání 2020), Můžeš žít, jak chceš (2017), Jsi bez hranic (2019), Můžeš vše a nic nemusíš (2020)

Inspirativní příběhy: Jednosměrná jízdenka (2016), Roma mi Amor (2017), Cesty radosti, lásky a štěstí (2018), Věř svým snům (2019), Znova na cestě (2021)

Na PLÁŽI si odpočinete, vydechnete, zpomalíte. Načerpáte energii, inspiraci, motivaci. Popustíte uzdu své fantazii, rozpomenete se na svou dětskou duši. Načerpáte chuť vyplout na otevřené neohraničené moře vstříc svému vysněnému horizontu. Kéž se jakákoliv Plážová kniha stane vaším dobrým přítelem, podnětným společníkem na vašich kouzelných cestách životem. S láskou, K.

Dostanete v knihkupectví...

muzes-vse-2-3d.jpg
01-muzeszit-small.jpg
jsi bez hranic.jpg
muzes-vse-a-nic-nemusis-obalka-3d.jpg
jj1.jpg
01-roma-small (kopie).jpg
01-cesty-radosti-small.jpg
ver-svym-snum.jpg
znova-na-ceste-3d.jpg