top of page

"KATY, KDYŽ JSEM SI VAŠÍ KNÍŽKU - MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ - ČETLA, ABSOLUTNĚ VYDEPTANÁ TYRANSKÝM MANŽELEM A DVĚMA MALÝMI DĚTMI, POMYSLELA JSEM SI: KRÁSNÉ MYŠLENKY, ALE CO MŮŽU JÁ TEĎ? TO SE TO TÉ KATY ŘÍKÁ A CHYSTALA JSEM SE VÁM NAPSAT, JAKOU RADU BYSTE MĚLA PRO NESVOBODNÉ MATKY S DĚTMI... ROK SE S ROKEM SEŠEL, A JÁ JSEM ŠŤASTNĚ ROZVEDENÁ, MÁM SKVĚLOU PRÁCI, ŽIJU SI SVŮJŽIVOT BEZ OKOVŮ, A JSEM VÁM OPRAVDU VDĚČNÁ ZA TU PRVOTNÍ MYŠLENKU! ZA TEN KOPANEC DO ZADKU, A ZÁROVEŇ NESKUTEČNOU INSPIRACI A MOTIVACI ŽÍT ŽIVOT PODLE HLASU SVÉHO SRDCE! NEŘÍKÁM, ŽE CESTA TO BYLA JEDNODUCHÁ, CHCI JEN DODAT ODVAHU VŠEM TĚM ŽENÁM, KTERÉ SI ŘÍKAJÍ, ŽE POD TÍHOU ODPOVĚDNOSTI ZA MALÉ DĚTI RADĚJI NA HLAS SRDCE ZAPOMENOU, TA VAŠE MANTRA TOTIŽ PLATÍ PRO VŠECHNY BEZ OHLEDU NA JEJICH MOMENTÁLNÍ RODINNÝ STAV."

EVA / O MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

"NÁDHERNÁ KNIHA I VAŠE OSTATNÍ. MĚNÍ MI ŽIVOT. NIC VÍC INSPIRUJÍCÍHO JSEM NIKDY NEČETLA. JSEM PO TĚŽKÉ NEMOCI A TRÁPÍ MĚ PSYCHIKA. VAŠE KNIHY MI DODÁVAJÍ KURÁŽ I CHUŤ DO ŽIVOTA. DĚKUJI, ŽE JSTE!"

ROMANA / O MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

Lucie

Všechny knihy od Katy Yaksha jsou super! Tuhle doporučuji obzvlášť! Krásné věty, psané od srdce.

(O Můžeš vše, co chceš)

Eva

Kniha je úžasná. Před rokem mi hodně pomohla a i dnes, když si potřebuji některé věci ujasnit nebo se dát do rovnováhy, zalistuji v ní a najdu, co potřebuji. Knihu mohu jen doporučit! 

(O Můžeš vše, co chceš)

Elena

Katy se stala mojí motivací. Její knihy mi pomohly nastartovat můj nový život. Můžeš vše, co chceš byla první knížka a samozřejmě nezůstala poslední.

Zvolte takový životní styl, který vás bude podporovat v každém okamžiku. Vaše sny, lásku, radost, naplnění, zdraví, zářivý vzhled... Zkrátka cokoliv. Moje knihy mohou posílit vaše odhodlání k tomu přestat čekat a začít žít život, který si zasloužíte.

Michaela

Děkuji za krásné inspirativní čtení. Knihu jsem dostala k narozeninám a cítím velkou vděčnost, že s Vámi můžu prožívat Váš životní příběh.

(Znova na cestě)

Lucie

Dnes jsem jí dočetla a cítím se skvěle, jako po každé Vaší knížce. Děkuji Vám, že vytváříte něco, co dává smysl!

(Můžeš vše a nic nemusíš)

Lenka

Katy, jen diky Tobě jsem se v létě poprvé vydala sama do Řecka, a pak ještě jednou s kamarádkou. Dodala jsi mi odahu. Bylo to nepopsatelné. Děkuji a přeji spoustu dalších knih.

"VAŠE KNIHY MI POMÁHAJÍ USKUTEČNIT VŠE. JSOU JAKO DROGA, CHCI DALŠÍ A DALŠÍ, ČTOU SE JEDNÍM DECHEM... DĚKUJI... ŽIJE SE MI LÉPE." 

ADÉLA / O KNIHÁCH

"MOC RÁDA ČTU VAŠE KNIHY, VŽDY MI VYKOUZLÍ ÚSMĚV NA RTU, A V TEN OKAMŽIK ZAPOMENU NA ZBYTEČNOSTI, KTERÝMI SE ZBYTEČNĚ KOMPLIKUJE ŽIVOT."

JANA / O KNIHÁCH

43828198_458848701272196_4589269961339305984_n_edited_edited.jpg

My všichni si můžeme spolu se svým srdcem napsat scénář k vlastnímu životu, který budeme milovat, a ve kterém sami sebe obsadíme do hlavní role. Můžeme si sami vytvořit ten nejlepší film, psát tu nejlepší knihu, jakou jsme si kdy uměli představit. Kdekoliv na světě se nacházíte, jakýkoliv je váš příběh, vaše minulost, zkušenosti, není žádný důvod, abyste nemohli žít takový život, jaký si ze srdce přejete. Ať už vám vaše intuice vybere jakoukoliv knihu, věřím, že vám její stránky vnesou úsměv do vašich srdcí a inspiraci do vašeho života.
S láskou Katy

bottom of page