top of page
 • Can I insert an image, video or GIF file into the FAQ?
  Open app settings Click Manage FAQ Create or select the query where you want to insert the media Click the video, image, or GIF icon Select media from the library and save everything.
 • Je víkend nějak omezený věkem?
  Není. Věk je pouze číslo. Vítán je každý, kdo si chce zase začít víc hrát, smát, cítit lehkost, zažít něco jiného, je zvídavý, chce se naučit nové věci, které může rozvíjet, až se vrátí domů, a díky kterým se věk stane, pokud do teď nebyl, velice relativním.
 • Je možnost jít se v okolí projít? A bude na to prostor?
  Ano. Okolí je na procházky jako dělané. A kdykoliv budete mít potřebu, máte svobodu volby.
 • How do I add a new question and answer?
  To add a new FAQ, follow these steps: Click the "Manage FAQ" button Click "Add new" in your control panel, then select "Questions and Answers" Each new question and answer should be assigned to a category Save and publish everything. You can edit your FAQs, reorder them, and select a different category at any time.
 • Musím se zúčastnit celého programu, všech aktivit?
  Nemusíte. Nikdy nic nemusíte. A už vůbec ne během našeho kouzelného víkendu. Můžete se zúčastnit všeho a pokud vám cokoliv nebude sedět nebo si budete chtít odpočinout, jít se projít, být chvíli sám, máte svobodnou volbu. Vše je otevřené, s láskou sdílené. Bude úžasné, když se zapojíte do co nejvíce věcí, aby jste načerpali co nejvíc inspirace. Ale nikdy se nemusíte do ničeho nutit.
 • What is the FAQ section?
  The FAQ section can be used to quickly answer general questions about your business. Like "What countries do you ship to?", "What are your working hours?", Or "How can I book a service?". Frequently asked questions are a great way to navigate the web and can even help improve SEO.
 • How do I edit or remove the "FAQ"?
  You can edit the name in the application settings. If you don't want the name to be visible, just turn it off in the "Display Information" section.
bottom of page