top of page
20190917_153234.jpg

Můžu cokoliv

33 inspirativních povzbuzení

Stáhni a načerpej kdykoliv kdekoliv budeš potřebovat pozitivní vzpruhu

MOTIVACE VŽDY PO RUCE

Můžu cokoliv - 33 inspirativních povzbuzení

Stáhni a načerpej kdykoliv a kdekoliv budeš potřebovat pozitivní vzpruhu.

Sada afirmací, volně inspirovaných knihou Můžeš vše, co chceš, ti hned připomenou tvůj záměr, tvou sílu, víru ve svůj sen, možnost volby toho nejlepšího v každém okamžiku, možnost vybrat si radost a neztrácet ani kousek odhodlání ani jeden okamžik špatnou náladou, pochybami nebo obavami. Ať už jsi na začátku cesty k nějakému snu nebo už jsi na cestě, tento kapesní průvodce zažehne pozitivní jiskru v každé duši. Každý z nás potřebuje povzbudit, posílit optimismus, připomenout, že má vždycky plno možností, i to, že je v pořádku následovat sny, hlas srdce a vlastní cestu.

Myšlenky jsou vybrané a napsané tak, aby každá samostatně dokázala namotivovat a rozjasnit myšlení i náladu. Všechny dohromady se pak dotknou všeho, co je na cestě ke snům i dnům s pozitivně naladěnou myslí třeba. Můžeš je pročítat po jedné nebo číst všechny najednou. Záleží, jak moc zrovna potřebuješ probudit. Stačí pár minut a tvá dobrá nálada, sebedůvěra, odhodlání a vědomí, že můžeš cokoliv budou zpět. Můžeš se k nim vracet kdykoliv, stejně jako si každý den čistíš zuby, je třeba pečovat i o svou sebedůvěru a pozitivní naladění.

 

Myšlenky jsou v souboru PDF, který si můžeš stáhnout do telefonu, tabletu, notebooku nebo vytisknout a používat podle své fantazie a potřeby. Můžeš si i trochu pohrát a vytvořit inspirativní "pexeso". Můžete si potom doma zahrát hru, co bude příjemně stráveným časem, pobaví a zároveň rozjasní myšlení a náladu všech zúčastněných.

Rekapitulace, k čemu tě namotivují:

Afirmace 2.jpg
Afirmace 1.jpg
Afirmace 3.jpg
  • K víře ve tvé sny a k následování tvé vlastní cesty

  • Posílí tvou sebedůvěru a vědomí, že je v pořádku volit to, co je pro tebe nejlepší

  • Okamžitě tě nadopují optimismem

  • Připomenou, že máš vždycky možnost volby

  • Navodí pocit svobody a lehkosti

  • K volbě radosti kdykoliv, ať už se na své cestě nacházíš kdekoliv

Stáhni za 99,- Kč

Stáhni teď a čerpej kdykoliv a kdekoliv budeš potřebovat pozitivní vzpruhu.

Po potvrzení a zaplacení objednávky ti na e-mail přijde link s odkazem ke stažení kartiček, který bude platný 30 dní. Jakmile si kartičky stáhneš, už budou navždycky tvé. Zkontroluj i spam, kdyby ti e-mail hned nedorazil.

 

Tvůj zakoupený soubor je určený jen pro tebe, pro tvé domácí účely, tvé osobní účely. Není určen k dalšímu přeposílání nebo kopírování. 

20190929_110943.jpg

Neztrať ani kousek odhodlání ani kousek radosti a nadšení z tvé každodenní cesty i té za sny.
Vždycky záleží na tobě, co si vybereš.
Pokud chceš mít po ruce něco, co ti hned připomene, že můžeš a zvládneš cokoliv,
stáhni si 33 inspirativních povzbuzení a čerpej kdykoliv a kdekoliv.

bottom of page