top of page
na pláži_edited_edited_edited.jpg

3 kouzelné dny

MŮŽEŠ BÝT PŘIROZENĚ ŠŤASTNÝ, ZDRAVÝ, BEZ HRANIC

Stáhněte za 199,- kč

"Workshop je navržený tak, aby si ho do svých dní mohl „zapasovat“ každý, upravit si ho pro sebe. Není to přesný seznam bodů, které se musí do puntíku dodržet. Není to jen několika denní vybočení z vaší cesty. Ale naopak „vylepšení“ vaší cesty v každém dni tak, aby jste mohli pokračovat ve všem, co vás baví a rozšířili jste to o to, co vám pomůže ještě lépe využívat všechnu sílu a možnosti, které máte."

20190929_110943.jpg

3 kouzelné dny - domácí workshop

MŮŽEŠ BÝT PŘIROZENĚ ŠŤASTNÝ, ZDRAVÝ, BEZ HRANIC

Stáhněte za 199,- Kč

 

Vyzkoušejte si na 3 dny trochu pozměnit váš jídelníček, rytmus dne a návyky, a inspirujte se k tomu, jak jednoduše pokračovat v této kouzelné cestě vstříc přirozenému zdraví, pohodě a svobodě na těle i v mysli.

 

 • PRO KOHO TO JE? - Pro každého, kdo se chce cítit dobře ve svém těle i na duši. Není třeba žádná předchozí průprava. Smyslem sdílení mé vlastní cesty je kromě všeho podpořit i v tom, že vše je možné pro každého, pokud chce a začne pro to něco dělat. Nezáleží na věku, jestli jste ženou nebo mužem… kolik máte v čem zkušeností… Záleží na tom, jestli vám záleží na vašem životě, na tom být schopní prožít každý okamžik naplno - ve zdravém těle, s klidem na duši, radostí v srdci, úsměvem na tváři, být světlem pro ostatní… Pokud ano, pak je tohle i pro vás. Můžete začít právě teď, přesně odtud, kde jste. Nikdy není na nic pozdě. A pokud už jste na cestě, může vám tento domácí workshop určitě přinést nové úhly pohledu, rozšířit obzory o novou inspiraci i zahřát na srdci.

Co workshop obsahuje?

Můžeš být přirozeně zdravý PRŮVODCE 1 obal.jpg
Můžeš být přirozeně zdravý KUCHAŘKA obálka.jpg
Cover.jpg
 • MALÉHO INSPIRATIVNÍHO PRŮVODCE Můžeš být přirozeně zdravý, šťastný, bez hranic s jednoduchými „pravidly“ a základními „pilíři“, se kterými budete moci snadno a vlastním tempem pokračovat po 3 denním workshopu v cestě vstříc pohodě a svobodě na těle i na duši.

 • MINI KUCHAŘKU S ČISTÝM MENU NA 3 DNY s mými originálními 22 vegetariánskými a veganskými recepty na snídaně, obědy, večeře, svačiny a něco navíc, se seznamem ingrediencí a tipy, se kterými to hravě zvládne i začátečník v kuchyni. A také základy k tomu, jak dál vařit to nejlepší jídlo, chuti, jakou milujete a tvořit tak přirozeně, krok za krokem, harmonii v těle i duši.

 • ROZVRH NA 3 DNY s kompletním menu a návrhy, jak kreativně, hravě a smysluplně využívat čas, s jednoduchými tipy na pohyb, relaxace a další. Tyto dny inspirují i k tomu, jak dál pokračovat podle vašich chutí a preferencí v kreativním stylu plném dobré nálady, nadšení z pokroků, hřejivého pocitu na srdci, radosti a lehkosti na těle i na duši.

 • BONUS: 2 inspirativní videa - 15 minut o tom, jak díky jídlu začít pozitivně ovlivňovat své zdraví, pohodu, rovnováhu na těle i duši s ukázkou jednoduchého základu, který promění každé vaše jídlo v elixír života + 6 minut o tom, jak na pozitivní myšlení, které vás za kouzelného doprovodu hlasu moře, kdykoliv přivedou zpět k uvědomění, že je na vás, na co právě teď myslíte a vrátí vás ihned k pozitivním myšlenkám a tak i pocitům a činům.

"Přáním workshopu je připomenout nebo nastínit možnost, že zdravý základ můžeme tvořit každým dnem, v běžném životě, okamžik za okamžikem. Snažila jsem se představit si, jak se podle programu řídíte a přála jsem si, aby vás to bavilo, aby to bylo zajímavé, ukazovalo vám to jiné možnosti, které jsou hned vedle těch, které jste si možná zvykli používat."

Inspirujete se k tomu, jak:

 • přirozeně tím, co každý den děláte, myslíte a jíte, můžete ve velkém začít ovlivňovat svůj život, otevírat se krok za krokem maximální pohodě a svobodě na těle i na duši,

 • rychle a jednoduše připravit jídla, co jsou doslova elixírem života a co jsou zážitkem i pro vaše smysly,

 • jaké ingredience mít stále po ruce a podporovat tak každým dnem cestu k nejlepší verzi sebe sama,

 • co přidat do každého dne, aby vaše kroky v kuchyni měly pořádný efekt (cvičení, péče o sebe, tělo, přirozené hravé relaxace…),

 • rozpustit mýty, osvobodit se a pochopit, že nemusíte sami sebe v žádném ohledu mučit, jen zvolit kreativní hravý otevřený přístup v každém dni, co přirozeně vede k pocitu pohody na těle i na duši, a co je násobený radostí a nadšením z viditelných pokroků,

 • jednoduše pokračovat i po skončení této 3 denní „ochutnávky“

Workshop je postavený hlavně na stravě

Vegetariánské a veganské s ajurvédským základem, která je sama o sobě přirozenou medicínou, elixírem pro tělo i duši. Je doplněný jednoduchými denními „rituály“ věnovanými péči o tělo, o sebe celkově.

To, co jíme, ovlivňuje, jak se cítíme

Naše zdraví, myšlení, chování a plno dalších věcí. Zkrátka náš život. Začít pozitivně ovlivňovat náš život jídlem je to nejlehčí, protože jíme několikrát denně. Když začneme volit smysluplně to, co jíme, fyzické i ostatní výsledky se projeví velmi rychle, což namotivuje k dalším volbám v dobrém směru. Přirozeně se upraví i váha a hlavně trvale. 

Je vařit tímto způsobem složité a drahé?

Postupně jsem zjistila, že všechno je vlastně úplně naopak. Třeba to, že zdravé jídlo nechutná vždycky nejlíp nebo že je složité na přípravu, k jeho výrobě jsou třeba zvláštní a drahé ingredience není pravdou. Strava, co tělu prospívá, může být delikatesou v každém soustu, stačí se naučit pár triků. A co se času na přípravu týká? Všechna hlavní jídla se vejdou do půlhodinky!

IMG_1629.JPG

Jak workshop funguje? Jak začnu?

Stáhněte si za 199,- Kč kompletní materiály, které budou po stažení navždy vaše, k dispozici pro praktikování i osvěžení, kdykoliv budete potřebovat. Jako první si otevřete "Rozvrh na 3 dny", kde se dozvíte, co a jak. Nejdříve si zvolíte, kdy chcete začít a jak intenzivně praktikovat. Jestli rovnou celé tři dny komplet nebo si je můžete podle svých pocitů i možností rozložit do více dní. Žádný stres. Je to cesta. Důležité je začít. Pak už jen přidávat jako cihlu k cihle. Nemusíte za 3 dny hned postavit celý dům, jen pravidelně přidávat další cihly. Tak ho nakonec postavíte také. A to je i přáním tohoto workshopu - ukázat vám cestu a to, že máte všechen čas a prostor pro to dělat kroky, jak můžete, jak je vám příjemné. Jen v případě lenosti se, prosím, postrčte, aby ty vaše cihly zase nezarostly plevelem.

Všechny materiály (kromě 2 bonusových videí) jsou v souborech PDF. Otevřete je na jakémkoliv přístroji a je možné si je vytisknout. Hned po tom, co si program koupíte, dostanete link na stažení materiálů, jak v potvrzení vaší objednávky, tak v e-mailu (zkontrolujte spam, kdyby e-mail hned nedorazil). Tento link bude platný 30dní, tak si, prosím, nezapomeňte materiály během této doby stáhnout a uložit ve vašem přístroji, kde zůstanou už napořád vaše.

Přeji vám kouzelnou cestu, spoustu nadšení, zábavy, radosti i pozitivních změn a výsledků ve vašem těle i v pocitu na duši, na srdci a v prožívání vašich dní tak, aby jste se budili každé ráno s úsměvem na tváři a chutí do všeho, co vás ten den čeká, protože budete vědět, že ať to bude cokoliv, máte v moci proměnit i tu nejobyčejnější věc nebo událost v nevšední poklad, zážitek. A také přidat dalších pár cihel do stavby domu vašich snů.

"Smyslem workshopu je inspirovat k uvědomění, že každý může zůstat mladý, nejen v srdci, mít plno energie, lehkou hlavu, chuť jít stále dopředu a zároveň si na maximum užívat každý okamžik a vnímat ho očima své dětské duše do nejmenšího detailu."

20190917_152347_edited.jpg

Můj životní styl "šťastně, zdravě, bez hranic"

Pohyb, čistá strava a další aktivity probouzející tělo i mysl jsou mým denním základem už spoustu let, a vím, že i díky nim se mi podařilo splnit velké sny. Jóga je už víc jak 10 let mým téměř denním společníkem. Hodně chodím,  často doma tančím, plavu, když mám příležitost. S vegetariánskou stravou jsem začala experimentovat už jako teenager a před 4 lety jsem se seznámila s ajurvédou, se kterou si na denní bázi hraji hlavně v kuchyni.

 

Odjakživa věřím, že vše, co potřebujeme, máme v sobě, vždy po ruce. A za roky experimentování sama na sobě můžu s klidným vědomím i svědomím potvrdit, že je to pravda. Vše, co skládá mé dny je přirozené, může si to dovolit každý, není třeba nic zvláštního. Svou životní filosofii, založenou na jednoduchosti, sdílím ve svých knihách s přáním inspirovat k používání těchto úžasných "nástrojů" - čistou stravu, pohyb, přirozenou péči o tělo, pozitivní přístup k životu a další, díky kterým může úplně každý změnit od základu svůj vlastní svět, ať už jde o naplnění velkých snů, lásku nebo třeba cítit se a vypadat zářivě, nadšeně, inspirovaně a energicky bez ohledu na číslo v občance.

A právě teď si můžete esenci mé životní „filosofie“ vyzkoušet doslova na vlastní kůži, prostřednictvím tohoto domácího workshopu. Věřím, že se mi podařilo poskládat dohromady takový program, který vás bude bavit, inspiruje vás a hlavně vám dá „ochutnat“, že tvořit přirozeně na svém zdraví, štěstí a pocitu, že jste bez hranic je jednoduché a možné i pro vás. Bude mi ctí vás (téměř) osobně provést prvními třemi dny a nasměrovat vás, jak v této přirozené cestě vstříc pohodě a svobodě na těle i na duši pokračovat dál. Posílám vám objetí a otevírám dveře, račte dál!

"Tyto 3 dny budou pro vás možná intenzivní, v mnohém jiné,  a přesto zkuste maximum z toho následovat, aby se vám podařilo pootevřít ty dveře, zpět k sobě, dětské duši, takové té čisté radosti ze života, pocitu pohody i svobody, co vám sám začne kouzlit častější úsměv na tváři.​"

IMG_1601.JPG

"Jsou to malé věci, co dělají náš život doopravdy velkým a bohatým, 

 a co nám přirozeně pomáhají být jednoduše 

 šťastní, zdraví, bez hranic." 

bottom of page