"Nevěděla jsem, co přesně chci jednou dělat a jak žít, ale věděla jsem,

že to nebude podle vzorců. Věřím v lásku a hlas srdce, v úsměvy a hodně legrace.

A i když je to dobrodružná cesta, neměnila bych, protože když nepřestaneme snít

a hrát si jako děti, když nebereme život příliš vážně, pak je opravdu všechno možné. A taky po cestě přijdeme na to, že to nejdůležitější máme všichni od narození.

Sami sebe a schopnost s radostí, láskou a vděčností prožít naplno každý okamžik."

Jsem optimistka a zastánkyně pozitivního myšlení. Miluju uvolněný přímořský životní styl, yogu, zdravé stravování a další aktivity probouzející tělo i mysl. Od mala jsem cítila potřebu inspirovat druhé k tomu, aby poslouchali své srdce, aby brali život s lehkostí, hodně se smáli a nezvážněli ani v dospělosti.

Hlas srdce a zvědavost mě během života vedly k vyzkoušení různých profesí, aniž bych toho o nich, kromě absolutního nadšení pro to, co jsem se rozhodla dělat, moc věděla – byla jsem tanečnicí, Djkou, módní návrhářkou, majitelkou butiků s vlastnoručně vyráběnou módní tvorbou. Už jako teenager jsem používala psaní jako autoterapii a snila o tom, že budu jednou psát inspirativní knihy a tak druhým pomáhat věřit snům, být sami sebou a žít s lehkostí.

V roce 2004 jsem založila módní značku, která se během několika let stala velmi populární. Cesta k naplnění velkého snu mi byla inspirací k napsání prvotiny, románu "Deset přání aneb nikdy není pozdě na to vydat se za nesplněnými sny", který vyšel v roce 2015 u Rybka publishers Praha.

V roce 2016 jsem opustila všechny dosavadní aktivity, abych se mohla naplno věnovat psaní a cestě, řekněme, duchovní a rozhodla jsem se znovu zariskovat. Založila jsem nakladatelství s názvem PLÁŽ, protože žádné ze zavedených nechtělo publikovat další knihy v té době neznámé autorce a začala jsem v České Republice své knihy vydávat sama.

Inspirativní příručka "Můžeš vše, co chceš", kterou jsem pod PLÁŽÍ vydala jako první, se stala bestsellerem a pomohla už mnoha lidem vrátit radost do každodenního života a najít sami sebe. Jako další přirozený krok jsem začala svou hravou filosofii a jednoduché a často velmi "praštěné" metody, díky kterým se cítím plná energie, zdraví a optimismu sdílet prostřednictvím uvolněných přednášek.

Narodila jsem se v České Republice a od mala mě přitahovala vize života u moře. Od roku 2000 žiji střídavě u nás a v zahraničí. Do této doby jsem ochutnala život na Baleárských ostrovech, v Berlíně, v Římě a od roku 2015 je mou základnou maličkatý jihoitalský ostrov Ischia, kde tvořím, čerpám inspiraci a nebo jen vychutnávám poklidné místní tempo a zdokonaluji se v umění života v přítomném okamžiku,"sladkém farniente“.

 

"Když mi byly necelé tři roky, spadla jsem nešťastnou náhodou do lavoru s vařicí vodou. Že jsem to přežila, a že mi po týdnech strávených v nemocnici zůstal na těle jediný důkaz v podobě malého flíčku popálené kůže na pravém boku, si doktoři nedovedli vysvětlit. Tehdy jsem dostala první životní lekci:

Co tě nezabije, to tě posílí. Občas i to, co vypadá hodně blbě, nakonec není tak zlé, jak se zdá.

A logikou se všechno vysvětlit nedá. Existují zázraky. A tím největším je život sám.

A taky nejkřehčím, tak bychom ho měli žít a na nic nečekat."                            

VÍCE O MNĚ

 v knihách Můžeš vše, co chceš a Můžeš žít, jak chceš a vlastně i těch ostatních...

“Život je naše hřiště, měli bychom být zvídaví jako děti. Nikdy se nepřestat hýbat, následovat hlas srdce a naše sny. Věřit. Nevzdávat se ani po 1000 a více neúspěšných pokusech – děti to také nevzdají do té doby, než se naučí chodit. A po cestě zkusme vnímat každou obyčejnou věc jako nejcennější poklad světa, nezištně sdílejme vděčnost, radost, úsměv, lásku a cokoliv, co můžeme a co druhý právě potřebuje. Staneme se jedněmi z nejbohatších na světě."

MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

Malý inspirativní průvodce na vaší kouzelné cestě životem

PRODALO SE UŽ PŘES 12 000 VÝTISKŮ ČESKÉHO VYDÁNÍ

KNIHA POMOHLA MNOHA LIDEM VRÁTIT RADOST

DO KAŽDODENNÍHO ŽIVOTA A NALÉZT SAMI SEBE.

Zobrazit více